Widok
Daria - ocena
Kuchnia wreszcie wykonana 2 miesiące poślizgu,i obsurdalnych tłumaczeń Pana Tomasza. Technicznie i jakościowo bez zarzutu.Cała reszta dno. Nie posiadają programów do profesjonalnego projektowania mebli,klient ma wiedzieć,mają problem ze swoimi podwykonawcami. Zlecają cięcie płyt lakierowanie . Nie robią tego sami . Generalnie nie polecam chyba że ktoś tak lubi. Cenowo też drogo. Gdybym miała przechodzić przez to jeszcze raz, nigdy bym tej Firmy nie zatrudniła