Widok

Dary Ziemi

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead] W ostatni weekend września podczas Darów Ziemi amatorzy tradycyjnych ciast, chlebów, nalewek, wędzonych wędlin, miodów, soków naturalnych, serów długo dojrzewających czy powideł smażonych według staropolskich i regionalnych receptur - mogą czuć się zaproszeni. [/lead]Do Gdyni przyjedzie na nasze zaproszenie około 200 wystawców. W tym gronie 120 producentów regionalnych smakołyków. I ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drogie bilety

12 PLN za bilety dla dwojki seniorów - to duży koszt. W większości mieszkańcy z tej grupy wiekowej starają się by ukwiecać swoje otoczenie dbać o piękno miejsca zamieszkania. Zamiast nagród za konkurs kwiaty w mieście wniosek - wstęp bezpłatny.Koszty pokryją handlowcy i ...Miasto
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 4

c**j tam bilety

za te produkty sprzedawcy chcą sporą kasę tzn normalną, bo wiadomo zdrowe jedzenie nie kupi się za grosze. My Polacy po prostu za mało zarabiamy!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przestałem tam chodzić ze względu na bilety wstępu. Mam płacić za prawo do wydania swojej kasy? Absurd.
popieram tę opinię 73 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak zwykle Gdynia musi łoić mieszkańców

Albo za parkingi albo za wstęp - wstyd!
popieram tę opinię 47 nie zgadzam się z tą opinią 3

darmowe bilety!!!!!!!!!!!!!

Popieram osoby ktore mysla podobnie jak ja. Jestem emerytka z niskimi dochodami,za 6zl kupilam na dzialke borowke amerykanska.
Napewno bym tam cos kupila,ale placic za wstep? To wszystko mozna dzis dostac na straganach i wielu ekologicznych sklepach.Z gory dziekuje naszemu miastu za pomysl placenia za wstep!!! Mnie tam nie bedzie.
popieram tę opinię 55 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moniq

Ja w ten weekend byłam w lubaniu na podobnej imprezie i wstęp był wolny.
skoro chcą na mnie zarobić przez to że coś kupię to dlaczego mam jeszcze płacić gdyni za wstęp ... Chore.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczurek....kończ Pan wstydu oszczędż!!

Kiedy zrobisz bilety żeby stać na przystankach?? A może bilet za poruszanie się po chodnikach??? Myslę że PR będziesz miał na CAŁY SWIAT GRATIS!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Już od dwóch lat tam nie chodzę. Szkoda mi 24zł płacić za nic. Wejście powinno być darmowe.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bilet wstępu na targowisko - to chyba jakiś żart
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda

Też nie chodzimy ze względu na bilety wstępu-strasznie drogie dla wszystkich a dla ludzi starszych okropnie drogie.Szkoda!!!!!!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 1

popieram

Nie pojadę ,za wstęp nie będę płacić,a szkoda pewnie coś bym kupiła:(
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno Szczurowate pracują nad płatnym wstępem na Gdyńską Hale Targową !

ma być 6 i pół złotego od osoby
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstyd dla urzedu miasta

wszędzie takie imprezy są za darmo tylko nie w Gdyni , niedługo za wstęp do miasta trzeba będzie płacić
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmasowana akcja promocyjna na portalu :D

Boję się, że jak lodówkę otworzę, to wyskoczą dary ziemi.. Aż tak słabo, że tyle zaangażowania?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bilety to bzdura

Płacić za wstęp na ryneczek, bzdura. Nawet gdyby te bilety były za złotówkę to bym to bojkotowała.Śmieszne bo wiadomo, że w takich miejscach zawsze się na coś skusi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hmmm

Chciałam pójść, ale płacić żeby móc kupić to jakaś kpina.
Pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Pewnie wystawcy płacą z by móc sprzedać a kupujący płacą żeby móc kupić .
Cyrk
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dno

Ale i tak będę.Niech sobie w d u * e wsadzą te 6 zeta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płot?

Jarozbawa raczej nie będzie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś płaciło się za wejście na targi mieszkań

od jakiegoś czasu poszli po rozum do głowy i zauważyli, że jest więcej odwiedzających jak są targi bezpłatne.
chcę kupić i mam płacić za oglądanie oferty sprzedawców?
dziki kraj!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dary ale

Paserów i oszustów. Ceny jakby w Polsce złote jabłonie kwitły i pszczoły nektar że złotych kwiatów spijały. To nie Dary tylko odpust dorobkiewiczów na biednych emerytach. Przyprawy gdzie na jarmarku dominikański od 3do6zł tutaj po 15 zł. Masakra. I głowy nie dam że to wszystko naturalne i eko. W biedronce kupowane i tu sprzedawane.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczurek, Prezydencie

Opamiętaj się Pan. Na openery i inne rowerowe sekty to kasa jest. Ale żeby kupić zdrową żywność to haracz w postaci wstępu.Dla Indywidualnego wyborcy to tylko "kiełbasa" przed samymi wyborami.
Ciekawi mnie czy miasto miało coś do powiedzenia, kiedy wytyczano ścieżkę rowerową przy RIVIERZE.
Chodzę tam często i widzę jak mamy z wózkami idą tuż przy jezdni wdychając spaliny.Rowery za to popylają wśród pięknej zieleni.Powinno być odwrotnie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bojkot - z powodu opłaty za wejście - to oburzające

Przecież to jest zwykły targ - to za co jest opłata? To może w galerii handlowej też wprowadzicie opłaty? To jakiś żart. Apeluję o bojkot.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie idę

Szkoda, że tutaj trzeba płacić haracz... zapłacić za dary mogę, ponieważ są to owoce czyjejś pracy i trudu,..., ale jeszcze zapłacić za wstęp??? Kogoś tutaj pogięło. Szkoda dla Gdyni, bo z rodzinką wybierzemy się na inną imprezę do Gdańska gdzie wstęp jest wolny... Haraczownikom mówimy stanowcze NIE!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skandal

Dary Ziemi świetna impreza, ale płacenie za wstęp to złodziejstwo. Może jeszcze miasto wprowadzi opłaty za wstęp do sklepu czy Urzędu Miasta?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BezczelnośćSzczurowatego

Chciałem wejść ale.....wszedłbym gdybym tam zobaczył pana szczurka i......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcieliśmy wejść, ale zrezygnowaliśmy

Zrezygnowaliśmy z wejścia, bo nie uśmiechało nam się stać w przysłowiowej "kilometrowej" kolejce pół godziny albo i dłużej, żeby kupić bilet. Organizacja sprzedaży biletów beznadziejna,s koro tworzyły się takie kolejki. Lubimy takie imprezy i byliśmy rok temu, ale już więcej tu nie wrócimy. Festiwal smaku w Grucznie sto razy lepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W piątek pojechałam na "dary ziemi". Ceny porażające. Tego samego dnia wyjechałam na weekend poza Trójmiasto ... . Siata kurek, siata kozaków, kilka kań. Oprócz tego żurawina i głóg. O widokach nie wspomnę. Nie pozwalajmy na betonowanie naszych okolic ! Wtedy nie trzeba będzie płacić 6 zł za wstęp na tak zabłocony ( a przecież miejski ) teren , że można się zabić aby kupować PRODUKTY NATURALNE za skandalicznie duże pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam co chciałam.

Impreza fajna ale wstęp powinien być za darmo. Jechałam po miód i go kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry