Odpowiadasz na:

Dawid - ocena

Wspaniała obsługa. Od dawna nie trafiłem tak dobrze.

Wspaniała obsługa. Od dawna nie trafiłem tak dobrze.

zobacz wątek
1 rok temu
~Dawid

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry