Nie wspominam transakcji pozytywnie i to właśnie z powodu obsługi. Poniższa opinia Pani Iwony jest dla mnie zaskoczeniem ponieważ obsługiwała nas ta sama osoba.
Pani, która mnie obsługiwała pomimo tego, że zaproponowała nam mieszanie podpisała umowę z inną osobą -która nie otrzymała kredytu na korzystnych warunkach i zrezygnowała z zakupu (to również świadczy jak pośrednik dobrał kupującego). Swoje mieszkanie zamierzałem sprzedać.
Gdy już zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania Pani nie znała podstawowych informacji o lokalu -instalacja, remonty, wymiana okien, parkiet/podłoga itd. Gdy z tego powodu przestałem się z Panią rozmawiać nt. mieszkania jak później przyznała chciała mnie obciążyć prowizją pomimo, że otrzymywała ją od sprzedających. Rozmawiając z właścicielem agencji otrzymałem przeprosiny i potwierdzenie niskiego standardu -nie zachęca mnie to, aby w jakikolwiek sposób skorzystać pośrednictwa sprzedaży mieszkania przez tą agencję.
Niski poziom obsługi utrzymał się do samego końca, gdy Pani pośrednik nie wiedziała nawet że w mieszkaniu są dwa liczniki w kuchni i dwa w łazience -nie będąc przygotowana na taką sytuację spisała wartości na kartce papieru. Katastrofa.