Widok

Dbajmy o jakosc.

Do tej pory nie miałem żadnych zastrzeżeń do kierowców z zza wschodniej granicy pracujących na aplikacji Ubera. Słyszałem, że oszukują, przyjeżdżają w miejsca niedostępne, anulują kursy pobierając opłatę itp., itd. Ale uważałem, że - „między bajki włożyc”
Aż do dzisiaj.
Na przyjeciu ze znajomymi mojego Taty - rocznik 1939- „Klienci Taksówkowi” "jąłem” wychwalac zalety używania aplikacji UBER - to że taniej, prosto, na czas itp, itd. No i po biesiadzie „wylegliśmy” w ilości 30 osób, - „aby obaczyc” co też Jarosław wymyślił. Zamówiłem kurs z „bananem” na twarzy. Okazało się, że rydwan przybędzie za 4 minuty. I za 4 minuty otrzymałem komunikat „jestem na miejscu”. Z tym samym „bananem” na twarzy obiegłem okolice i niestety. Ale co tam – ludzie patrzą – trzymam fason. Napisałem wiadomośc - gdzie dokładnie jestem, chociaż ciężko nie zauważyc 30 osób na wąskiej ulicy. Zero odpowiedzi. Co tam - dzwonię - 14 razy !!!!!!!! Kierowca nie odbiera. O !!!!! Cudownie !!!! Po 20 minutach wstydu kierowca anulował.
No więc właścicielu aplikacji UBER dzięki Panu Dmytro, jeżdżącemu Renault Megan, który miał wykonac kurs /Filtowa 66- Ogrodowa 43 warszawa/ 03.05 o godzinie 17:48 straciłeś 31 Klientów.
Blokujcie chociaż takich kierowców którzy nie odbierają telefonu od pasażera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjedz snikersa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi taka sytuacja się nie zdarzyła, a kilka razy już korzystałem. Za to raz jechałem z gościem który przez całą drogę nawijał przez telefon, drugą ręką zmieniał biegi i jechał jak po prochach. Nikt takich kierowców nie weryfikuje, więc wszystko jest możliwe ;)
Z drugiej strony - raz jechałem taxi trasa Sopot-Gdansk i zostałem przewieziony najdłuższa z możliwych tras.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Autobus 210 Meteorytowa (9 odpowiedzi)

10-04 o 16.24 kierowca jadący w kierunku lotniska zatrzymał się poza przystankiem.Widział na...

przejazdy kolejowe (3 odpowiedzi)

Czy moze ktoś się orientuje czy bedą jakieś zmiany przejazdów kolejowych na ulicy Północnej lub...

UBER Czy warto? Czy mówią prawdę? (42 odpowiedzi)

Witam, nie wiem czy ten post powinien się tu znaleźć, ale chciałbym zasięgnąć informacji na temat...

do góry