Odpowiadasz na:

Debata?

Dlaczego nikt w tv nie trąbi o tym ??? Gadają w kółko o P. Kwaśniewskim, Smolensku itp. // Niech zrobia debate w publicznych mediach. Im bardziej nagłośnia sprawę tym może w końcu coś się ruszy. W... rozwiń

Dlaczego nikt w tv nie trąbi o tym ??? Gadają w kółko o P. Kwaśniewskim, Smolensku itp. // Niech zrobia debate w publicznych mediach. Im bardziej nagłośnia sprawę tym może w końcu coś się ruszy. W końcu prawdziwy temat do dyskusji Ktoś za to odpowie Co za chory kraj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zobacz wątek
13 lat temu
~Kis

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry