Debil na drodze.
~Tomek.
37.47.209.*
(9 lat temu) 9 grudnia 2016 o 08:44
Gratuluję głupoty kierowcy białego audi kombi który 9.12.2016 na ulicy nowy świat gdańsk osowa o godzinie 8.30 podczas wyprzedania mało mnie nie zabił jeśli to czyta to proszę o kontakt tifen@interia.pl osobiście mu podziękuję.
1
0