Widok

Debile !!!!

Jak tak sie patrze na niektorych kierowcow to sobie mysle kto im dał prawo jazdy.
50 na godzine lewym pasem
Wyprzedzanie przed skrzyżowaniem tylko po to aby zaraz skręcić w prawo i przez to zajechanie drogi innym pojazdom .
Grzanie ile koni wlezie mimo to ,że 100 metrów dalej jest czerwone światło.
Samochodóm uprzywiliowanym nie ustępowanie przejazdu i tez wjezdzanie na skrzyzowanie tuz przed takim pojazdem bo mu się spieszy i ciekawe czy taki baran pomyśli ,ze może akurat jadą na pomoc komus z jego rodziny.
Jest wielu debili i przez takich jest niebezpiecznie na drodze nie mówiąc juz o korkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gratuluję samokrytyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ale ty pewnie jestes najlepszym kierowcą.Bo kazdy myśli że jest ale do momentu gdy samochodzik zostaje na drzewie a ty w szpitalu lub walisz w tramwj bo go nie widzialeś.
Nigdy nie mysl ,ze jesteś najlepszy bo to sie moze żle skończyć.
Ale takich najlepszych jest wielu i to jego the best kiedyś sie skończy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie przejmuj się.Tacy najlepsi to ci w matizach i seicento czyli japiszony ktorym sie ciągle śpieszy.
Lub ci w BMW ktorzy myślą ,że są niesmiertelni ale to wioskowe buraki i takich trzeba ignorować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem że jestem najlepszy aczkolwiek nie jestem zły, nie jestem zawalidrogą, nie zapiep#$am, żeby być pierwszy na światłach, nie zajeżdżam innym drogi po chamsku....jestem ze wsi....mieszkam w Gdańsku ponad 15lat i co z tego....i nigdy nie siedziałem ani w rowie ani na drzewie i potrafię jeździć i po lodzie i po śniegu i po ostrych zakrętach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i to sie tobie chwali.Wesołych świąt !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki i nawzajem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry