Widok

Decoupage - czy na tym da się zarobić???

Cześć wszystkim,
chciałabym podpytać czy Ty jako potencjalny klient kupiłbyś ... dla siebie/osoby bliskiej/rodziny czy znajomego w prezencie ręcznie wykonaną skrzyneczkę ręcznie robioną / malowana z możliwością przeniesienia waszego/twojego zdjęcia na drewno? jakieś elementy przyklejane itd... chciałabym założyć firmę i ... zastanawiam się czy było by jakieś zainteresowanie takimi skrzynkami.. można na nich wyczarować dosłownie wszystko.. mogą to być skrzyneczki ślubne / świąteczne/ na herbatę/ dla dziecka... zakładam że cena dużej skrzynki około 130 - 150 zł (60x30 cm) / a mniejsze w granicach 60-80 zł (17x30cm), na chusteczki - nie pamiętam wymiarów ale w granicach 35-50 zł itd.. oczywiście im mniejsze skrzyneczki tym tańsze bo mniej materiałów/ mniej pracy itd...
Moje pytanie brzmi - czy skusiłbyś/skusiłabyś się na zakup takiej ręcznie robionej, pomalowanej, wyszlifowanej, polakierowanej i udekorowanej według własnych upodobań skrzyneczkę???? czekam na informację i wasze zdania czy jest sens zakładać firmę i próbować znaleźć chętnych na taki asortyment :)

Pozdrawiam,
Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na allegro. Sporo tam tego.
Jeśli Twoje skrzyneczki byłyby wyjątkowe i w przystępnej cenie, na pewno znajdziesz nabywców.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiscie, ze tak. Recznie robione rzeczy ciesza sie duza popularnoscia. Ludzie sa juz znudzeni tym co w sklepach i jak moga to szukaja czegos wyjatkowego. Ja sama zarabiam na szyciu przeroznych rzeczy. I wlasnego projektu i tego co ktos zaproponuje. Mam sporo roboty i dobrze na tym zarabiam. Mysle nawet o tym zeby poszerzyc swoja dzialnosc i zakupic hafciarke firmy Bernina. Wtedy bede mogla juz na prawde sporo zaoferowac klientom i zarobic jeszcze wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Dorotko,
Myślę, że Twój pomysł jest bardzo dobry :)
Jeśli szukasz sklepu z drewnianymi pudełeczkami/pojemniczkami, to polecam Ci dreweks.eu
Ogromny wybór i dobre ceny.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja znajoma tworzy takie rzeczy. Ładne, ale nie każdy lubi taki styl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jednak zawsze rzeczy , które są ręcznie zrobione mają większą wartość niż te maszynowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

do góry