Widok

Dekorator wnętrz

Chodzę do TEBu na dekoratora wnętrz, jestem bardzo zadowolona z wykładowców, z przeprowadzanych zajęć plastycznych i z projektowania na komupterze na AutoCadzie:)
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzałam prawie wszędzie, ale informacji na temat wysokości czesnego nie znalazłam. Czy jest aż tak powalające, czy nie chcą zrażać ewentualnych słuchaczy, że są jedną z niewielu już szkół policelanych, które pobierają opłaty za naukę?
Byłabym wdzięczna jeśli ktoś odpisałby z informacją w sprawie czesnego, ponieważ jestem w ramach najdłuższych wakacji poza granicami kraju, nie chciałabym niepotrzebnie narażać rodziców na roaming, by dowiedzieć się o kwestie finansowe.
Pozdrawiam i wszystkim przyszłym... powodzenia życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybieram się właśnie na ten kierunek i opłata za miesiąc wyniosi 130 zł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam oplata to 350 zl.za miesiac .nie polecam tej szkoly...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć o kierunku "dekorator wnętrz" w Teb Edukacja? W Gdańsku taki kierunek jest w co najmniej trzech szkołach policealnych, nie wiem jak się na którąś z nich zdecydować, tak mało opinii na ich temat znalazłam..

Czy ktoś mógłby napisać coś o wykładowcach i ich podejściu do lekcji?
Jak wygląda sytuacja ze zdawaniem egzaminów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie nie polecam TEB Edukacja porażka kadra beznadziejna na początku obiecują złote góry, a później nadchodzi wielkie rozczarowanie.
Dyrekcja i nauczyciele to ludzie którzy swoich uczniów mają za nic. Dziewczynka ucząca rysunku, nawet nie wiedziała jak dobierać kolory we wnętrzach. Pan od kompozycji i rysunku technicznego pierwszy raz w 2014 r. zobaczył co to jest roleta dzień -noc. Szkoda czasu i pieniędzy, nauczyciele przychodzą kiedy chcą, a Ty człowieku siedzisz i czekasz kiedy to łaskawie ktoś z sekretariatu zadzwoni do jaśnie Pani/Pana i zapyta czy dziś zechce przyjść na zajęcia. Jeżeli wykładowca nie przyjdzie to zajęcia przepadają ale kasy nikt nie zwraca. Obiecywali również udział w targach ale to było tylko czcze gadanie. Tragedia trzymajcie się od tych naciągaczy z daleka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry