Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. profesjonalnie i szybko. Na Pana Doktora zawsze można liczyć,...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Korzystałem już kilka razy i jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana Andrzeja.
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2019

Mogę polecić wątek zamknięty Świetny stomatolog, przyjazny gabinet, umiarkowane ceny. W dodatku wysłucha,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Super stomatolog wątek zamknięty Polecam wszystkim! Jeżeli szukacie profesjonalnego, sympatycznego oraz...
~Veronica Stolz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Trafiłem przypadkiem jakiś czas temu z tzw.chomikiem,byłem już kolejny raz i...
~Sławek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

POLECAM wątek zamknięty U Pana Doktora leczę zęby od mniej więcej 8 lat i polecam Pana Doktora. Z...
~ANIA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Dental Studio Mint, pan doktor Andrzej Lubiewski wątek zamknięty Kompetentny i delikatny dentysta. Przy okazji bardzo miły człowiek, ceny...
~oleander.59
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Doktor Lubiewski wątek zamknięty Zgłosiłam się z bólem zęba, problem został rozwiązany szybko, skutecznie i...
~A.N.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

Naprawdę świetny dentysta wątek zamknięty Naprawdę świetny dentysta, jest konkretny i rzetelny, wie, co robi, bylem z...
~sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

Bardzo fajny dentysta wątek zamknięty Bardzo fajny dentysta, gabinet kameralny na Morenie. Wszelkie zabiegi typu...
~anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Najlepszy stomatolog jakiego znam wątek zamknięty Pan doktor Lubiewski to najlepszy stomatolog jakiego znam, innemu nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Super lekarz wątek zamknięty Borowanie bez stresu, bez bólu i profesjonalnie - pan doktor bardzo dobrze...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Znakomity stomatolog wątek zamknięty Znakomity stomatolog! Poszedlem na leczenie prawej dolnej szostki i udalo się...
~Adaś
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2015

Profesjonalny stomatolog wątek zamknięty Polecam pana doktora Lubiewskiego, cierpliwy i bardzo profesjonalny. Leczę...
~Justyna B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Do pana doktora Lubiewskiego trafiłem w sytuacji kryzysowej, w czwartek...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry