Bardzo ładny, nowoczesny gabinet, a w nim uśmiechnięta Pani Doktor, która profesjonalizm łączy z dużą troską o samopoczucie pacjenta. Leczenie jest bezbolesne, bezstresowe, w miłej atmosferze, z użyciem wysokiej klasy sprzętu i materiałów. Od lat jestem pacjentką Pani Małgorzaty Zając i zawsze mogłam liczyć na szybką, fachową pomoc. Śmiało mogę polecić leczenie zachowawcze i protetyczne. Co do usuwania zębów nie mam wyrobionego zdania, bo Pani Doktor leczy jak dotąd wszystkie moje kłopotliwe przypadki. Swoją otwartością, serdecznością i poczuciem humoru sprawia, że z przyjemnością przychodzę na kolejne wizyty. Gabinety lekarskie działają na mnie stresująco, jednak w Dental World czuję się jak na spotkaniu z przyjaciółką, Pani Doktor nie straszy białym fartuchem, ma czas dla pacjentów, można porozmawiać, pośmiać się, a nawet odprężyć. Zapominam, że przychodzę z jakimś problemem, bo wiem, że Pani Doktor z każdym sobie poradzi. Doświadczenie i pewna ręka utalentowanego i świetnie wykształconego lekarza, a do tego życzliwość i delikatność oraz wielkie serce wkładane w wykonywaną pracę – cóż chcieć więcej? Wiem, że jestem pod najlepszą opieką dentystyczną. Dziękuję, Pani Doktor!