Widok

Dentysta

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w zębie, który niestety nie doczekał się leczenia i zaczął się stan zapalny. Zęba trzeba wyrwać. Zalecamy zapalenie ale jeżeli ktoś zna lub jest dentysta który może przyjąć córkę lat 8 to będę wdzięczna za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze dodaj tego posta na FB jest tam tez kilka grup i for na temat banina i okolic .... moze będzie jakiś odzew
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak boli to wydłub lekarstwo i to raz dwa bo się zgozel zrobi, potem dentysta ci powie czy do wyrwania czy nie, jak się uda to w te pędy do dentysty ale może być też z braku laku weterynarz, zaraza przecież jest i wszyscy zarobieni, dentyści wyrywają złote zębiska w kostn...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale mądry jesteś.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze mówi kiedyś to była norma jak się człowiek znalazł w bieszczadzkich lasach i zapomniał o lekarstewku a przyuczająca się źle wyczyściła lub itd. dobry scyzoryk albo nożyczki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku Medicover
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabinet Pearldent na Osowej w Gdańsku pracuje. Byłam z 12 letnim dzieckiem i nas przyjął doktor. Może spróbujesz?
Mam telefon do nich: 695-112-577.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ośrodek NovumDent Dental Clinic. Przyjmuje tam świetny dentysta, bardzo mi pomógł i uratował zęba, którego poprzedni stomatolog chciał już wyrywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry