Prawie 2 lata temu skorzystałam z oferty, w zakupionym pakiecie były 3 zabiegi depilacji- pierwsza wizyta trwała niecałe 5 minut, kolejne jeszcze krócej. Po 3 wizytach- praktycznie zero efektu. Pisze tę opinię dopiero po takim czasie, dlatego że teraz mam porównanie z innym gabinetem, gdzie efekt jest, już po pierwszym zabiegu, po prostu znakomity. Poza tym, dziwne, że podczas pierwszej wizyty, pani z gabinetu Prestiż, nie zadała sobie nawet trudu,żeby przeprowadzić tzw "wywiad" przed zabiegiem.