Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam :) wątek zamknięty U Pana Szermacha leczyłem się ponad rok. Zdecydowałem się po beznadziejnych...
~Tomaszko
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

Pan Profesor- Geniusz w swym fachu. wątek zamknięty Najpierw skorzystałam z usług pana Profesora Szarmacha w przychodni na ulicy...
~Emilia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 grudnia 2009

MIEJSCE GODNE POLECENIA wątek zamknięty W zeszłym tygodniu miałam przyjemność skorzystać z wizyty u Pani dr Kamili....
~Bardzo zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

Godny zaufania i polecenia wątek zamknięty Polecam ten gabinet za profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Jestem pacjentą Dermisu od co najmniej czterech lat. Wykonuję u Doktorostwa...
~Agata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 lipca 2009

usuwanie włosków laserem wątek zamknięty nie pozbyłam sie włosków na twarzy a jedynie nabylam sie strasznych...
~ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

Bardzo dobry lekarz i przesympatyczny człowiek wątek zamknięty Byłem u Pana Dr. z problemem dermatologicznym , trafnie postawił diagnozę , a...
~Wojtek Nowicki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Nie polecam wątek zamknięty Do gabinetu Dermis trafiłam miesiąc temu z problemami z cerą spowodowanymi...
~pacjentka- na pewno już była
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

POLECAM wątek zamknięty Zadziwiające jest jak bardzo chętnie dzielimy się z innymi swoimi...
~DK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 maja 2009

Polecam prof. Henryka Szarmacha wątek zamknięty Byłam zachwycona wizytą u niego (w przychodni centrum Gdańska). Pan Profesor...
~anonimowa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

Maciek - opinia wątek zamknięty mam zupełnie inne zdanie niż moi poprzednicy - byłem dwukrotnie u dr Adama...
~Maciek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 grudnia 2008

nie polecam wątek zamknięty Chodzę do P. profesora, a właściwie chodziłam ponad rok, bo więcej sie nie...
~elle
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

Po wizycie, jestem odmieniony..... wątek zamknięty Od samego wejścia pan doktor, dodam jeszcze, że "podobno" uznawany w świecie...
~Jurek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Trzymaj sie z dala od tego lekarza wątek zamknięty Witam wszystkich. Chcialabym opowiedziec moja historie zwiazana z wizyta u...
~Kaska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Polecam !!! wątek zamknięty Polecam Prof. Szarmacha oraz dr Adama. Lekarze bardzo sympatyczni, otwarci i...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 maja 2008

ola - opinia wątek zamknięty Brak zainteresowania problemem pacjenta, odnioslam wrazenie ze wrecz panu...
~ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lutego 2008

Ignorancja pacjentów wątek zamknięty Byłam na wizycie u dr Szarmacha - generalnie zachowywał się jakbym mu...
~Marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 lipca 2007

Agata Z Tczew - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że oddałam moją twarz w ręce Pani Dr Kamili bo mam...
~Agata Z Tczew
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2007

karo - opinia wątek zamknięty Polecam! Pan Doktor (Adam) jest bardzo miły, no i wysłuchał moich sugestii,...
~karo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 maja 2007

money money wątek zamknięty To gabinet nastawiony wyłącznie na wysysanie kasy z potencjalnego klienta....
~maria26
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

40

wątków

do góry