Widok

Desery wegańskie propozycje

Z chęcią poznałbym jakie znacie proste przepisy na desery wegańskie np. koktajle, lody itp.
A czym według Was można zastąpić mleko lub jajka w przepisach np. na ciasta czy też naleśnikach itp.?
Pozdrawiam serdecznie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrobić samemu mleko kokosowe z wiórek. A ciasta można robić na surowo na bazie orzechów i daktyli:) budyń z avokado i banany plus surowe kakao i syrop z agawy:) lody zamrozić banany i inne owoce dolać mleka kokosowego i blendowac:) do smaku różne bakalie oraz syrop klonowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję Aniu za tak przepyszne dania. Pozdrawiam i słodkiego Owocowego życia życzę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś nienormalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam wspaniały przepis na vege kebab. Bułka warzywa majonez .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli szukalibyście sklepu z produktami wegańskimi to polecam zajrzeć na https://biozdrowy.pl/pl/produkty-weganskie/ :) Mają bardzo duży wybór produktów zdrowej żywności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry