Widok

Deweloper Humbaka

Czy ktoś z Was ma jakieś opinie na temat Dewelopera HUMBAKA - budował domy na Szafirowej i Rubinowej? Bardzo ciężko znaleźć jakieś opinie na ich temat. Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako klient z Szafirowej odpowiem subiektywnie, że ogólnie produkt/usługa nie jest zła, a w porównaniu do innych lokalnych inwestycji, jest więcej niż dobra. Firma jest mała, co ma swoje plusy, bezpośredni kontakt z właścicielami i znaczny wpływ na to, co powstaje pod kątem oczekiwania inwestora. Minusem są ograniczone moce przerobowe, co przedłuża inwestycje i nieco słaby tzw. "serwis po-sprzedażowy". Z drugiej strony obecna sytuacja na rynku budowlano-montażowym jest ogólnie znana... Materiały budowlane są całkiem dobre, a jakość wykończenia również dobra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Zobaczsz na jesini jak Ci bedzie przeciekal dach i elewacja odchodzila.Kostki brukowe sie pozapadaja a przez szpary w drzwiach bedzie hulal wiatr.Zobaczysz przewody kominowe i wentylacyjne czesciowo bez rur wewnatrz(szczelnosc instalacji).Zobaczysz jak Humbaka" zalatwia "te usterki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Budynki na Rubinowej w Baninie maja wady ktorych deweloper nie naprawia.Usterek z tytulu rekojmii przez ponad 2 lata nie moze naprawic.Oczywiscie za kazdym z setek wykonanych do niego tel.za kazdym razem odpowiada ze na dniach ktos przyjdzie i usterki naprawi...Inspekcje nadzoru budowlanegow Kartuzach maja na karku.Ich kierownik budowy i czlonek zarzadu zarazem nie ma pojecia o robocie ktora ni y nadzoruje.Najlepiej zapytac INB w Kartuzach lub mieszkancow budynkow postawiinych przez Humbake na Rubiniwej w Baninie.Ja bylem i w inspekcji i u mieszkancow.WSZYSCY odradzali.Pokazywali sterty pism do dewelopera na ktore nie odpowiadal.Nie nede sie rozpisywal na temat wad i niedorobek Humbaki.Ale wszystko do weryfikacj w w/w miejscach.Ogolnie omijac szerokim lukiem tego dewelopera
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

no jak ktos lubi gromadzic makulature to spoko. Wystarcza dwa pisma. Potem pozew. Co za problem. Boicie sie Sadow? - nie bojcie sie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba HB inwestycje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytaj na Szafirowej lub Rubinowej.To bedziesz mial z pierwszej reki woadomosci...Rozkulii sufit by wstawic rure odpowietrzania kanalizacji by polaczyc ja z komimem.Bo brakowalo ok.2m.i para wodna skraplala sie do szybu kominowego i przenikala w sciane.rure wstawili ale dziura w lazienkowym suficie do dzis straszy.pomijam inne kwestie ktore olali calkowicie...Humbaka to dziadostwo!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry