Odpowiadasz na:

Deweloper

Dramat, trzeba szykować pozew zbiorowy.

Dramat, trzeba szykować pozew zbiorowy.

zobacz wątek
3 lata temu
~nikita

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry