Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monia - ocena W końcu trafiłam na dobry warsztat :) Będe wracac! Na duży plus bardzo mili...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2023

Marta - ocena Diamondowi Panowie jak zwykle trzymają poziom !!! Przy okazji wymiany opon...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Sławomir Nakonowski - ocena Bardzo miła i sprawna obsługa .życzliwy personel i traktują klienta w sposób...
~Sławomir Nakonowski
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2023

Milka - ocena A ja pochwalę dość mało znana usluge, jaka jest kalibracja reflektorów....
~Milka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Wioletta - ocena Diamentowa obsługa. Szybka pomoc w nagłej sprawie, która wydarzyła mi się...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Agnieszka - ocena Super !!!! Polecam z całego serca ️ świetny warsztat !!!! Wspaniała i miła...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 listopada 2023

Dżejkob - ocena Wszystko ok, warsztat bardzo duzy i dobrze wyposarzony
~Dżejkob
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 18 listopada 2023

Michal - ocena Byłem na wymianie opon, poszło ekspresowo i szybko :) nie to co w Gdansku,...
~Michal
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Roman - ocena Kompetentna obsługa! Wahacze naprawione ekspresowo i można śmigać :)
~Roman
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 listopada 2023

gadart57 - ocena Fachowa i rzeczowa obsluga - pasek rozrządu wymieniony ekspresowo. Na miejscu...
~gadart57
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2023

Szymon - ocena Super, miła obsługa i szybka
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 31 października 2023

Kalina Ludwiczak - ocena Do Diamonda trafiłam totalnie z przypadku. Byłam zrezygnowana kolejnymi...
~Kalina Ludwiczak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

Laa - ocena Super miła i kompetentna obsługa :) Przyjechałam na naprawę klimatyzacji....
~Laa
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Sylwia - opinia wątek zamknięty Warsztat dobrze wyposażony, fachowo i terminowo wykonana usługa. Jestem...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Maciek - opinia wątek zamknięty Fajnie wyposażony warsztat.Naprawialem szkode parkingowa i Naprawa wykonana...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Oscypek... - opinia wątek zamknięty Moglbym się rozpisywać na temat ,,Diamond". Powiem jednak wprost-oddajesz...
~Oscypek...
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Stały klient Piotr - opinia wątek zamknięty Fachowo, rzetelnie, bardzo rozwinięty serwis. Doskonała obsługa, mechanicy z...
~Stały klient Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Alice - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Zaangażowanie i kontakt z klientem...
~Alice
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Fachowo, konkretnie, tak jak lubię! Wszystko klarownie i na papierze....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry