Widok

Dieta cud istnieje!

Od 4 lat stosowałam wiele diet odchudzających. Na początku2017r. odkryłam, że nie jestem na tyle konsekwentna, aby robić systematycznie zakupy i nie mam czasu przygotowywać posiłków . Efekt był taki, iż zdecydowałam się na "dietę pudełkową" jednej firmy z Trójmiasta, później drugiej, trzeciej - przez rok schudłam zaledwie 5 kg i nie będę pisać ile pieniędzy wydałam!
Zielono Mi! znalazłam w google jako jedyny catering, który stosuje dietę według dr Dąbrowskiej.
Dziś śmiało stwierdzam, że ta dieta uratowała mi życie. Schudłam
11 kg w 3 tygodnie!
Spotkałam się z opiniami, że to za duża utrata wagi w tak krótkim czasie. Wszyscy straszą mnie efektem jojo. Ja osobiście czuję się genialnie, uważam też, że to był doskonały kop na start do zmiany moich nawyków żywieniowych.
Myślę, że jestem na tyle świadoma i tak bardzo doceniam efekty tej diety, że nigdy nie wrócę do stanu sprzed jej rozpoczęcia.
Jestem dziś taka szczęśliwa :) Mój mąż na początku pukał się w głowę jak zobaczył ile kosztuje dieta, ale po 3 tygodniach podjadania mi surówek, analizy z jakich produktów jest wszystko zrobione, podliczeniu czasu na przygotowanie i dojazd stwierdził, że dieta powinna kosztować dwa razy tyle :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiscie ze istnieje i jest to catering dietetyczny - dziękuje temu kto to wymyślił! ja jadam sobie z wysmakowani.waw.pl smaczne i zbilansowane posiłki dzięki którym sporo już schudłam ale nie zamierzam z tego rezygnować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry