Do Pani Pauliny trafiłem z polecenia zachwyconego znajomego. Kilkukrotnie korzystałem z rad innych dietetyków ale plan żywienia zaproponowany wcześniej dałem radę "znieść" maksymalnie 3 tygodnie. Pani Paulina zaproponowała dietę z dużą dowolnością wyboru produktów. Dieta została uszyta na miarę specjalnie dla mnie po wyczerpującym 1,5 h wywiadzie, wszystkie produkty, których nie jadam zostały uwzględnione, te ulubione ... zostały ograniczone do minimalnych ilości o odpowiednich porach ;-) Pracujemy razem z Panią Pauliną od 3 miesięcy, przez ten czas udało mi się obniżyć procent tkanki tłuszczowej z 16 % do 9 % i zwiększyć masę mięśniową o 3 kg - wszystko przy niewielkim nakładzie pracy! Gorąco polecam.