Digisat

Telewizja satelitarna

Gdańsk, Radomska 3B/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia Solidna i profesjonalna obsługa ...polecam.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Szybka, profesjonalna naprawa, bardzo polecam!
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Montaż anteny satelitarnej, solidnie zrobiony. Polecam
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 stycznia 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Szybka,fachowa naprawa.gorąco polecam.
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,bardzo dziękuję,sympatycznemu panu,polecam z czystym...
~Kati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Opinia wątek zamknięty Jeśli macie problemy z tv sat to trafiliście pod dobry adres. Pan Henryk na...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Super fachowiec, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Polecam!! Korzystałam...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam usługi u tego Pana. Po mimo telefonu w niedziele rano, napawa/wymiana...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2017

Prawdziwy fachowiec P.Henryk wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Henryka, już na pierwszy rzut oka widać...
~D.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Świetny fachowiec. wątek zamknięty Polecam w 100%. Świetna, szybka usługa, Pan Henryk przyjechał od razu(późny...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Znakomity Fachowiec w branży elektrotechnicznej wątek zamknięty Korzystałem trzykrotnie z pomocy w instalacji mojej anteny krótkofalarskiej (...
~Jerzy Plath
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Polecam, bardzo szybki montaż anteny satelitarnej, wszystko działa
~Kuba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Super fachowiec P. Henryk. wątek zamknięty Super gość, konkretny. Zna się na robicie. Polecam!!!
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 maja 2016

sprawnie i fachowo wątek zamknięty Dziękuję za sprawne i fachowe podejście do tematu instalacji. Nawet w trakcie...
~luk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

antena naziemna + tv sat wątek zamknięty gorąco polecam,100% fachowość + profesjonalizm z najwyższej półki
~grzegorz k
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Nc+ wątek zamknięty 100% Profesjonalizmu. Pomysłowość w przypadku rozwiązania mojego problemu z...
~Grzegorz P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

100% Profesjonalizm. wątek zamknięty Zadzwoniłem do Pana rano a po południu miałem już ustawiona antenę sat....
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2014

Profesionalista -Instalator!!! POLECAM :-) wątek zamknięty Pierwszy instalator którego wiedza i doświadczenie jest niesamowite....
~M_ALEX
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lutego 2014

Polecam wszystkim wątek zamknięty Doświadczyłem błyskawicznej i rzetelnej obsługi, fachowiec wszechstronny, z...
~Medyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry