Widok

Dinner in the Sky Trójmiasto

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Przygotuj się na niezapomniane przeżycie! Dinner in the Sky - Trójmiasto to wydarzenie, które przeniesie Twoje kulinarne doznania na zupełnie nowy poziom - dosłownie! Od 1 do 4 sierpnia 2024 roku, przy hotelu Novotel Gdańsk Marina, masz szansę zjeść kolację, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.[/lead]Wyobraź sobie:Unosisz się 50 metrów nad ziemią, podziwiasz zachwycającą panoramę ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie toaleta?
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 1

wszedzie

wszedzie gdzie podaja alko tj bar/restauracja powinna być toaleta
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za

Burtę :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pieluchy moze dają ?

Takie dla dorosłych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buja, błędnik ma swoje ograniczenia, zupa wjeżdża... i wyjeżdża...
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gorzej, jak za bardzo pobuja. Błędnik możne tego nie wytrzymać. Zupa wyjedzie szybciej, niż wjechała.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za tyś to mam

6 osobowa rodzina na wołowinę piękną w Sopocie z winem i grubo najedzeni za max 600/700 zł
6 tyś za kolację na dźwigu to masakra z winem z biedronki za 20 zł.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego biedaku tego nie doswiadczysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Gdzie Ty dostaniesz steczka z winem za 600/700 zł dla 6 osób? Sam stek dla jednej osoby to koło 200zł w pierwszym lepszym steak housie, nie licząc dodatków czy napojów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopóki szkwał nie nadejdzie.

Fajnie dopóki nie trzeba skorzystać z toalety i nie zerwie się niespodziewany szkwał.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie. Są odbiory UDT,

urządzenie jest przystosowane do przewozu osób. Nie ma? A to pech. No ale, winny będzie dźwigowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie znalazłeś informację o czasie wiszenia, nie mogłem się doszukać?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pociag do ostrych sosow jest oznaka nietegiego zdrowia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ma jakieś odbiory

UDT? Czy te urządzenia są przeznaczone do transportu osób? Jak coś się stanie to pewnie beknie dźwigowy (tak jak beknął młody sternik galara), bo wywiózł do góry ludzie nie przeznaczonym do tego sprzętem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma to odbiory UDT?

Jest dopuszczone przez UDT do przewozu ludzi? Czy jak się coś stanie to po prostu dźwigowy beknie?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sygnalista

Myślę że czas powiadomić odpowiednie służby
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko po co ...

Większe wrażenie by na mnie zrobili gdyby poszli ze swoimi dziećmi (myślę że połowa osób na tym zdjęciu to single, upsss no tak jestem niepoprawny polityczne bo przeludnienie, spełnianie marzeń, podróże itd. bawi mnie to, już niebawem mądry nie będzie mógł się wypowiedzieć bo będzie obrażał głupiego i zostanie oskarżony o brak równości ) razem wyprowadzić psy z ciapkowa i zjedli charytatywną kolację po spacerze albo w czasie tego spaceru.
Osoby na tych zdjęciach wyglądają jak by zarobili pierwszy milion w nieruchomościach na flipowaniu, albo w spedycji. (wartość tych usług do gospodarki żadna oprócz wzrostu inflacji ).
Gdy już zrozumieją co to prawdziwe szczęście to zejdą na ziemię :).
Ja odkryłem swoje szczęście i nie są to $$$, bo i tak ich do grobu nie zabierzemy, żaden z nas.

To mój pierwszy tak długi komentarz, online, chciał bym spotkać kiedyś inicjatora tego show dla osób z licówkami. Miłego dnia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

To taka atrakcja dla biedoty w Polsce na zachodzie taka kolacja jest na diabelskim młynie który jest jeszcze wyżej

a kolacja odbywa sie w kabinie .Tutaj beda mieli tylko stolik z krzesłami i bujanie gratis:)
I buedactwa siedzieli w zimowych kurtkach.
Dobrze ze podali date zgłosze to do inspektoratu by zrobili kontrole czy maja wymagane atesty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry