Widok

Disco Polo Bez Obciachu

6 sierpnia 2016 roku na Placu Zebrań Ludowych odbędzie się maraton muzyczny DISCO POLO BEZ OBCIACHU!Wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Trwa wyjątkowa przedsprzedaż biletów u promotorów terenowych oraz w biurze organizatora. Cena wejściówek w pierwszej puli (1000 sztuk) to 25 zł! Więcej informacji pod adresem e-mail biuro@beka-art.pl lub pod numerem telefonu 790 889 003.Tego dnia ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy

wszystkich wsiurków i budowlańców z okolicznych wiosek kaszubskich. Sztachety gratis. Wejście tylko w filcakach i berecie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

należy zmienić funkcję placu zebrań ludowych

władze miasta Gdańska zaludniają dzielnice blisko centrum i placu zebrań ludowych. zezwalają na budowanie osiedli mieszkalnych (Focha, Zielony Zakątek, Copernicus, Login Aniołki, Młode Miasto). chcą rewitalizować dzielnice wprowadzając tam młodych ludzi. szkoda tylko, że polityka nie jest całkowicie spójna. bo z drugiej strony urządza się nam pod oknem takie ŁUPANKI jak Gdańsk Dźwiga Muzę, Baltic Games czy to coś powyższego. jak tak można? ostatni "koncert" o godzinie 00:30? to jest rozbój organizatorów przy udziale władz miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

masakra większej chały nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mieszkam obok

i rozwazam pozew sadowy, bo mi przez takie imprezy wartosc nieruchomosci spada :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Impreza bardzo fajna, a jak ktoś jest fanem disco polo i chce być na bieżąco z nowościami i koncertami to polecam zajrzeć na hitydiscopolo.pl - codziennie coś dodają, ja tam sprawdzam aktualności itp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Haskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SSH HD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OMG:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry