Widok

Dla zakochanych: klimatyczna kawiarnia/restauracja ?

Witam,
Od pewnego czasu szukam klimatycznych kawiarni lub restauracji w Gdańsku. Chcę zabrać tam dziewczynę, a zależy mi na tym, aby było to przytulne miejsce, kameralnie i klimatycznie urządzone - aby nie było tam tłoczno i co najważniejsze: aby było tam coś kanapopodobnego gdzie można wygodnie usiąść razem. Preferowane usytuowanie stolika: takie, aby dookoła jednak nie było widać co tam się dzieje :)
PS. zero głośnej muzy, jak już to coś cichego w tle, ale żeby uszy nie bolały :)

Póki co znalazłem tylko 2 takie miejsca na Starówce: ul. Piwna - Indygo (odpowiada nam tylko jeden stolik, przy oknie :) oraz CiCo (Idealny klimat na dole, pewien skryty stoliczek pod schodami, świeczuszka na nim... i chilloutowa muza...)

Czy znacie podobne miejsca, gdzie można by zabrać dziewczynę? Cenki lepiej niewygurowane, dobra kawka :)
W wyżej wspomnianych byliśmy wiele razy, w sumie tam zaczęły się nasze pierwsze spotkania - i nie chcemy aby nam się znudziły...

Proszę o pomoc i pozdrawiam wszystkich zakochanych =]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już niedługo Jarmark trudno będzie znaleźć coś klimatycznego...
Spróbujcie w "Pi Kawie" na Piwnej. Ja lubię to miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie prędko się pojawimy akurat na starówce (jak widzę wszystko na Piwnej...)
Jednak oglądając zdjęcia: brakuje nam tej lekkiej dyskrecji - dookoła stoliki są a szukamy czegoś takiego bardziej gdzieś w ustronnym kąciku...
Tak jak stolik w prawym rogu pod schodami na zdjęciu na stronie: http://www.irj.pl/CICO,klub,598,katalog-rozrywki.html

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rzeczywiście niezły klimat.
Jak lubicie coś w starym stylu, to proponuję Cafe Strych w Gdyni.
Zdecydowanie bardziej dyskretne miejsce.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

CAFE DEL ARTE w Sopocie!!

Znacie Cafe del Arte w Sopocie (w Krzywym Domku)? Niesamowite miejsce i atmosfera.

Kawiarnia oferuje: rzeźby, obrazy, sztukę dekoracyjną, biżuterię. Serwowana jest pyszna kawa, herbata, desery oraz alkohol.Jest bezprzewodowy internet:)
Organizowane są tutaj świetne koncerty,a w każdy wtorek wieczory poetyckie.Naprawdę polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety tak patrząc po zdjęciach: trudno ocenić powyższe. Trochę myślę nie ten klimat. Może coś bardziej nowoczesnego? Nadal nie widzę żadnych "dyskretniejszych" stolików...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PsPs więcej fotek z CiCo: http://www.irj.pl/clubs.php?id=598&r=gstart&g=36&ph=258#gall

Podobnego klimatu szukamy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
naprawdę uważasz, że ta modernistyczna łazienka jest w jakimkolwiek sensie klimatyczna? (CiCo)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie w cico malo romantycznie jest.;/ Najlepsze są miejsca z klimatem przyciemnione światło antyki okrągłe stoliczki podusie klimatyczne obrazy na scianach i pyszna herbatka lisciasta w czajniczku
polecam cafe Anioł w Gdyni oraz cafe Strych równiez w Gdyni
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kafe Delfin w Oliwie

ja bardzo lubię Kafe Delfin w Oliwie (praktycznie na przeciwko głównego wejścia do Parku Oliwskiego), genialne klimatyczne i bardzo przytulne miejsce!
Byłam tam już kilka razy i na pewno jest to świetne miejsce, żeby wypić gorącą czekoladę po romantycznym spacerze po parku oliwskim. Szczególnie w chłodne dni :)
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubię te miejsca:) Polecam:

http://allyouneedisajourney.blogspot.com/2012/11/gdanska-starowka.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Tawernę Orłowską - nad plażą w Orłowie, obok jest molo i klif, w środku kominek bucha ogniem, w piątki muzyka - zespół na żywo w tle gra, bardzo przyjemne miejsce - z przepięknym widokiem na morze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fajna knajpka jest na wałach jagiellońskich. Niestety nie pamiętam nazwy ale jest niedaleko Progresu. Jak chodzę do szkoły to obok niej przechodzę. Jak wieczorami w weekendy wracam to zawsze w niej siedzą jacyś ludzie i klimat wydaje się właśnie taki klimatyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witajcie, szukam opinii na temat pomocy ze strony firmy http://www.coffeeshop.solu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

do góry