Wypowiem się tylko na temat prowadzenia przez ośrodek kursu na nowych zasadach zdawania egzaminu kat. A obowiązujących od stycznia 2013r. gdyż kierowcą samochodu jestem już od wielu lat. Częśc teoretyczna prowadzona w bardzo dogodnych godzinach. Wykładowca prowadzi zajęcia w sposób bardzo łatwy do zrozumienia i obrazowy oraz zadaje wiele pytań kursantom i zmusza do samodzielnego myślenia, co moim zdaniem jest bardzo dużym zaangażowaniem w przeciwieństwie do innych wykładowców co " odwalą godzinę" i ucz się sam w domu. Jeżeli chodzi o częśc praktyczną jazdy na motocyklu pełen szacunek dla instruktora Pana Jacka i jego zaangażowanie. Przede wszystkim podczas godzin lekcyjnych nie idzie na kawę czy "hot-doga" oraz nie robi zakupów dla całej rodziny w "Tesco" tak jak to potrafią robic inni instruktorzy lub brac dwóch kursantów na raz w ciągu jednej godziny. Przykro mi to mówic ale widziałem takie praktyki na własne oczy ! A tu Instruktor jest cały czas obecny na placu manewrowym i drodze. A co jest najlepsze to, że sam potrafi wsiąśc na motocykl i pokazac jak się wykonuje manewry, nawet te najtrudniejsze w przeciwieństwie do innych Panów po fachu. Ja zdałem egzamin za pierwszym razem..