Widok

Dlaczego nie lecimy do gwiazd

Dlaczego nie lecimy do gwiazd? Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Dlaczego nie lecimy do gwiazd.
PREMIERA - "DLACZEGO NIE LECIMY DO GWIAZD?"
spektakl dla dzieci w reż. Grzegorza Kujawińskiego

Dane pozyskane z rozbitych na Ziemi obcych pojazdów kosmicznych (także tego, który w 1959 roku rozbił się w basenie gdyńskiego portu) pozwalają na stworzenie szybkiego statku kosmicznego i wskazują drogę do planety zamieszkałej przez obcą rasę. Na pokład statku Bocian-1 wchodzą starannie wybrani ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

flaga LGBT

wszędzie muszą ludzie wciskać to. podziękuję poszukam z córką coś innego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12

lol

Nie wiem gdzie tam widzisz flagę, ale dobrze, poszukaj czegoś innego, a ja z mężem i synem chętnie pójdziemy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na prawym rękawie aktorki... Musiałem się dokładnie przyjrzeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

flaga

flaga LGBT to symbol tolerancji. Co jest złego w tolerancji? Jeśli Pana córka będzie lesbijką, będzie miał Pan z tym problem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wow

Nie wiedziałem, że to takie proste. Wystarczy gdzieś umieścić malutką tęczę by pozbyć się problemu prusaków! Znaczy się prawaków. To samo, lol
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie podobało mi się

Byliśmy z trójka dzieci 5, 5,6 lat żadnemu się jie podobało a wręcz się bali cały spektakl przesiedzieli na kolanach wtuleni. Nie jest to przedstawienie dla takich maluchów powinni o tym wspominać w opisie :( gra aktorów- fabuła - robot - pozostawiają wiele do życzenia za takie pieniądze widzieliśmy dużo lepsze przedstawienia ;) niestety nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Prawiek i inne czasy (7 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Prawiek i inne czasy . Olga Tokarczuk "Prawiek i inne czasy" reż. J. Bała...

Przypływ (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Przypływ . "Przypływ" reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak scenografia:...

do góry