Widok

Dlaczego tak..

Chełm Temat dostępny też na forum:
Dlaczego musisz kogoś udawać kim nie jesteś? 
Dlaczego oglądasz te super gwiazdeczki instagramowe i naśladujesz?
Dlaczego próbujesz oceniać kogoś po pierwszym zdjęciu kompletnie go nie znająć?
Dlaczego nie chcesz podjąć rozmowy z młodszym od siebie kolegą?
Dlaczego uważasz, że jak młodszy to pewnie zbok i szuka tylko seksu?
Jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas miał w życiu taki moment, szczególnie osoby wstawiające tutaj posty, gdzie potrzebował po prostu kogoś poznać tylko aby z nim porozmawiać. Każdy z nas potrzebuje takiej szczerej rozmowy. Podobno obcemu łatwiej się wygadać ze swoich problemów i jest nam lżej. 
Dlaczego nie chcesz być sobą tylko patrzysz na kogoś :( 
Dlaczego ukrywasz swoją naturalność :(
Bądź po prostu sobą i traktuj tutaj tak osoby jakbyś sama chciała być traktowana.
Miłego dnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy kierujesz do kogoś konkretnego ten apel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


osoby, które tak się zachowują tutaj na ogłoszeniach towarzyskich jak trafią na ten post będą wiedziały o kim mowa :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok, rozumiem, ale skoro kierujesz swoje słowa do jednej osoby, to dlaczego mają je czytać wszyscy, którzy tutaj zajrzą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przestroga dla reszty, która się zachowuje podobnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zaradny,

Dlaczego musisz kogoś udawać kim nie jesteś? - Czasem łatwiej jest założyć maskę i iść z prądem. Nie zawsze mamy siłę lub odwagę być sobą.
Dlaczego oglądasz te super gwiazdeczki instagramowe i naśladujesz? - Czasem lubię popatrzeć na sztuczne piękno. Nie naśladuję. Od zawsze byłam inna.
Dlaczego próbujesz oceniać kogoś po pierwszym zdjęciu kompletnie go nie znająć? - Już dawno nauczyłam się, że okładka nie pokazuje tego co jest w środku. Sama jestem oceniana po okładce.
Dlaczego nie chcesz podjąć rozmowy z młodszym od siebie kolegą? - Chcę. Nie zawsze potrafię, ale chcę.
Dlaczego uważasz, że jak młodszy to pewnie zbok i szuka tylko seksu? - Nie uważam tak.
Dlaczego nie chcesz być sobą tylko patrzysz na kogoś :( - Chcę być sobą, tylko nie każdy akceptuje mnie taką jaka jestem.
Dlaczego ukrywasz swoją naturalność :( - Nie ukrywam. Potrafię się nią dzielić, jeśli czuję, że jest na to czas i miejsce oraz mam odpowiedniego odbiorcę.

Miłego dnia, .O.N.A
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja to widzę tak:
Dlaczego musisz kogoś udawać kim nie jesteś?
Niektórzy ludzie mają tak niskie poczucie własnej wartości że nie akceptują sami siebie więc nie wierzą że ktoś inny byłby w stanie ich zaakceptować takimi jakimi są, dlatego budują inną tożsamość
Dlaczego oglądasz te super gwiazdeczki instagramowe i naśladujesz?
Człowiek to taka trochę małpka, uczy się naśladując inne małpki. Łatwiej jest iść po ścieżce którą ktoś kiedyś wyznaczył niż tworzyć własne drogi. Nie każdy to potrafi
Dlaczego próbujesz oceniać kogoś po pierwszym zdjęciu kompletnie go nie znająć?
Bo ludzie szukają ładnej okładki a nie ładnej treści. To ma być produkt na raz, kupowany oczami
Dlaczego nie chcesz podjąć rozmowy z młodszym od siebie kolegą?
Jest wiele powodów dla których ludzie nie chcą z innymi rozmawiać. Może nie jesteś celem dla tej osoby
Dlaczego uważasz, że jak młodszy to pewnie zbok i szuka tylko seksu?
Bo 90% facetów w necie szuka łatwych okazji, więc jeśli trafi się inaczej ciężko jest walczyć ze statystyką
Jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas miał w życiu taki moment, szczególnie osoby wstawiające tutaj posty, gdzie potrzebował po prostu kogoś poznać tylko aby z nim porozmawiać. Każdy z nas potrzebuje takiej szczerej rozmowy. Podobno obcemu łatwiej się wygadać ze swoich problemów i jest nam lżej.
Nie każdy lubi zwierzać się obcym osobom. Czasem to może być nawet bardzo niebezpieczne....
Dlaczego nie chcesz być sobą tylko patrzysz na kogoś :(
Żeby być sobą trzeba się najpierw umieć odnaleźć, łatwiej jest być kimś innym
Dlaczego ukrywasz swoją naturalność :(
Bo naturalność odsłania słabe punkty, a nikt nie lubi się chwalić czymś słabym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

do góry