Odpowiadasz na:

Trauma-tyczny Gig!

Trauma-tyczny Gig!
5 kwietnia w piątek w klubie muzycznym Eden mieszczącym się przy ul. Królewieckiej 195 F odbędzie się pierwszy po 10 latach koncert, który zaserwuje nam death metalowa... rozwiń

Trauma-tyczny Gig!
5 kwietnia w piątek w klubie muzycznym Eden mieszczącym się przy ul. Królewieckiej 195 F odbędzie się pierwszy po 10 latach koncert, który zaserwuje nam death metalowa Trauma. Będzie to dla zespołu rozgrzewka przed majową trasą Rebel Angels Tour, która trwać będzie od 9 do 17 maja i przetoczy się przez 9 największych polskich miastach.

Z kolei w Elblągu przed Traumą jako rozgrzewacze wystąpią dwa krajowe zespoły. Aktualnie trwają ustalenia odnośnie wyboru grup. O tym kto wystąpi tego neurotycznego wieczoru przy boku Traumy poinformujemy niebawem. Wszystkich miłośników nie tylko death metalowych brzmień serdecznie zapraszamy na ten jubileuszowy koncert!

Więcej na: www.muzycznyelblag.w8w.pl

Video: http:/pl.youtube.com/watch?v=_9xBT6bH6BQ

zobacz wątek
17 lat temu
~Krzysiek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry