Widok
Do Pana Kiełbasy
Panie Kiełbasa, grubo Pan poleciał...
Dziecko przez 2 lata chodzi, bawi się piłką nożną, więc chyba jest zadowolone co?
Natomiast swoje własne ambicje proponuję zostawić na boku albo samemu zapisać się do jednej z trójmiejskich drużyn oldboyów i tam rozwijać swoje pewnie nieprzeciętne umiejętności piłkarskie.
Dziecko zostawi Pan Trenerom, oni wiedzą najlepiej co i kiedy robić.
Ewentualnie jest opcja nr 2 , to Pan zrobi uprawnienia trenerskie i będzie osobistym Trenerem syna :)
Pozdrawiam serdecznie
Dziecko przez 2 lata chodzi, bawi się piłką nożną, więc chyba jest zadowolone co?
Natomiast swoje własne ambicje proponuję zostawić na boku albo samemu zapisać się do jednej z trójmiejskich drużyn oldboyów i tam rozwijać swoje pewnie nieprzeciętne umiejętności piłkarskie.
Dziecko zostawi Pan Trenerom, oni wiedzą najlepiej co i kiedy robić.
Ewentualnie jest opcja nr 2 , to Pan zrobi uprawnienia trenerskie i będzie osobistym Trenerem syna :)
Pozdrawiam serdecznie
Moja ocena
Akademia Piłkarska
kategoria: Szkółki Piłkarskie
poziom nauczania: 6
klimat: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6