Widok

Do dyrekcji multikina

Nie rozumiem tego upierania się przy wersji 3D. To powinna być opcja a nie ultimatum.
Po 1:
Za każdym razem kiedy chcę iść na film do kina i nie ma wersji 2D - rezygnuję !!!
Po 2:
Film oglądany przez okulary, którego szkła są dość ciemne traci na jasności, do tego w dużych salach obraz nie jest rozciągnięty na cały ekran tylko na jego części.
po 3:
Nie rozumiem dlaczego "dyrekcja" multikina nie wprowadzi biletów za np 10zł, przecież gołym okiem widać, że w kinie nie ma już praktycznie widzów, ostatnio byłem na premierze Battleship i siedziało w sali, która ma chyba ze 600 miejsc ok 10 osób!!! Niech jeden z drugim sobie weźmie kalkulator i policzy ile ma z 10 widzów a ile by miał gdyby przyszło np 300 osób, bo bilet byłby w rozsądnej cenie. Zarobicie przecież na popkornie, gadżetach itp. Dyrekcja do zwolnienia w trybie dyscyplinarnym.
Podsumowując, jak tak dalej pójdzie to kina zaczną być powoli zamykane.
ps
ten komentarz został usunięty ze strony multikina
Moja ocena
Multikino Gdynia kategoria: Kina
obsługa: 5
 
repertuar: 2
 
nowości: 2
 
komfort: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co się dziwisz polityce marketingowej holdingu ITI ?? Dla nich najlepiej by było jakby nikt do kina nie przychodził, gdyż głównym źródłem dochodu są reklamodawcy, którzy płacą kasę od ilości pokazów a nie od ilości widzów na sali. Co do 3D to niestety w Dolby3D lansowanym przez sieć MK, faktycznie jasność strasznie spada, do tego dochodzi efekt stroboskopowy. Nie każdego oczy to wytrzymują. Lepszy, ale i droższy, byłby RealD (w szczególności stosowana implementacja w projektorach SONY SRX-Rxxx) ale sieć MK nastawiona jest na maksymalizację zysku i nie kupią niczego co jest lepsze, tylko to co jest najtańsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwi mnie zachowanie Magdaleny R. dyrektor multikina, która jest lekceważąca w stosunku do potencjalnych koalicjantów... rozumiem procedury ale cóż kultury osobistej pani brak..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry