Widok

Do kogo złożyć skargę na farmaceutę???

Słuchajcie, to co zdarzyło mi się w APtece Gemini w Sopocie woła o pomstę do nieba.

Dwa tygodnie temu chciałam zrealizować tam receptę na silny lek. Kupiłam jedno opakowanie, na pozostałe 3 dostałam odpis recepty z informacją, że mogę te 3 pozostałe opakowania odebrać do dnia, do którego ważna jest recepta.

Dziś chciałam wykupić pozostałe leki. Pani w aptece - mimo że pozostały dwa tygodnie do końca ważności recepty - beztroskim tonem oświadczyła mi, że niestety mojej oryginalnej recepty nie ma już w aptece i ona nie wyda mi leków. Nie widziała w tym _żadnego problemu_. Na moje tłumaczenie, że recepta jest przecież ważna miesiąc w związku z czym apteka MUSI mi wydać leki na podstawie ważnego wciąż odpisu, pani odpowiedziała, że "ona nic nie musi" i chciała skończyć rozmowę.

Dodam, że otrzymując dwa tygodnie temu odpis upewniałam się DO KIEDY mogę odebrać lek. Otrzymałam odpowiedź, że do końca okresu ważności recepty.

U pani farmaceutki nie było jakiejkolwiek chęci pomocy, skruchy, słowa "przepraszam" i chęci wyjaśnienia sprawy.
Apteka nie ma już recepty (zgubiła ją???) i tyle.

Gdzie to zgłosić?

Jestem bez leków, które muszę przyjmować codziennie. To nie witamina C, to są leki, które ratują życie.

Ja nigdy więcej nie kupię niczego w dotąd mojej ulubionej aptece.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też uważam że skandal, jak to w centrum handlowym to na bank sieciowka,zobacz jaką i zadzwoń do centrali i powiedz konkretnie kto i kiedy
Madness is the gift, that has been given to me!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gemini to sieć aptek .Warto było poprosić kierowniczkę i jej przedstawić problem. Po takiej interwencji powinni ci sprzedać lek.
Jeżeli nie chciałaś się kłócić z farmaceutką ,podejdź ponownie ,może inna
będzie bardziej życzliwsza?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gemini to sieć, sprawdz w internecie na ich stronie numery telefonów, właściciel często jest na ul Jagiellońskiej czasem na Kołobrzeskiej, możesz też poprosić o rozmowę z kierownikiem apteki w której robiłaś zakupy.

Czy możesz napisać jaki to lek? Chociaż jak dostałaś odpis to pewnie pełnopłatny, więc powiem tak odpis to taka jakby recepta i na podstawie jej dostajesz dalsze opakowania, oryginał nie ma tu nic do rzeczy. A na marginesie apteka musi przechowywać recepty przez 5 lat więc wyjaśnienie że nie ma już w aptece jest mało fajne.

A co jeśli masz wątpliwości i chciałabyś sprawdzić czy dobrze wydano Tobie lek? też powie że już oddała recepte? eh sieciówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aptekara, proszę podaj mi swój adres e-mail, nie chcę tu na forum pisać, co to za lek, ale chcę Ciebie zapytać o poradę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gd_3334@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry