Widok

Do licznych włascicieli psów

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy i akceptowania zachowań wielu psiarzy (uprzedzając negatywne komentarze sama mam psa i potrafie wyprowadzac go na smyczy i sprzatac jego kupy) Mając psa masz obowiązek nie tylko sprzątać po swoim pupilu, ale także wyprowadzać psa na smyczy! Już kolejny raz jestem świadkiem puszczania luzno psów ktore gonią za żurawiami, dzikimi gęsiami czy sarnami. Dziś taka sytuacja miała miejsce nad rozlewiskiem. Jeśli jesteście takimi milosnikami zwierząt, naglaśniacie jak bardzo psy się stresują gdy słysza w sylwestra wystrzał petard, to moze zastanowcie się, co czuje taki żuraw, gęś i kazde inne zwierze, ktore twoj pies goni dla zabawy.. apeluję o więcej rozsądku i poszanowania dla otaczającej nas przyrody..
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram, także mam psa i problem luźno chodzących psów jest coraz większym problemem.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry, moje psy regularnie polują na terenie bojańskiego rozlewiska. Dzięki temu mają ruch, zabawę, generalnie satysfakcję. Nie rozumiem problemu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21

Dzień dobry, Czekam na nie i wszystkie inne radosne pieski straszące okolicznych ludzi i zwierzęta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzień dobry, Pana żona mówiła, że macie tylko pistolet na kapiszony
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i że "strzela" pan niecelnie....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz my zapisujemy na ciebie kmiocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypominam że te psy luzem straszą nie tylko żurawie ale też ludzi. Na spacer spokojnie nie można pójść bo wszędzie się kręcą jakieś psy. Przypadków pogryzień w naszej okolicy już było sporo. Pies to pies i nigdy nie wiadomo czy nie ugryzie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówiłem mu, żeby się nie spinał, więc się odpiął i mamy efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dobry wieczór, ale moje psy tylko na dziką zwierzynę polują. Ludzi raczej unikają, boją się, złe doświadczenia mają.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Mając takiego właściciela, nie dziwię się że mają traumę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzień dobry, no ja też się w sumie nie dziwię....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam apel do Pani, która wyprowadza 4 czasem 5 labradorów luzem nad rozlewiskiem i okolice ul. perkoza. Chce przypomnieć, że każdy właściciel czworonoga ma obowiązek wyprowadzac psy na smyczy, a do tego sprzatac po swoim pupilu. Jeśli to Pania przerasta, proszę ograniczyc sie do posiadania 1 psa lub nie posiadania ani jednego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda ta kobieta ciagle chodzi bez smyczy z nimi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te psy mają żreć, sr*ć i się rozmnażać. Oto cała miłość do zwierząt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie oszukujmy się, właściciele psów to w większości niezbyt inteligentne osoby
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, zgadzam się, inteligencja siedzi na forum Bojano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Wybory (131 odpowiedzi)

Startuje ktoś z Boajna?

Nowa Kadencja - Nowa Gmina? (120 odpowiedzi)

Naszła mnie pewna refleksja patrząc na rozkład głosów. Czy to nie jest trochę tak, że wybierają...

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

do góry