Widok

Do.oszołomów stojących w korku

Na zeusa.którzy nie potrafią wpuścić osobę wyjeżdżającą z miejsca parkingowego.byle by tylko przesunąć się pół metra. Do przodu. Jesteście d.........mi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestajemy wpuszczać samochody z parkingu spod Biedry, bo coraz więcej cwaniaków robi okrężną drogę przez ten parking licząc, że ominą korek i zostaną wpuszczeni już przy światłach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mówię o parkingu Biedronki. mówię o wyjeździe z pod bloku. Jak ja mam wyjechać jak oszołomy przesuną się o pół metra żeby nie wpuścić a i tak stoją dalej. W korku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, że mi o tym opowiedziałeś. To było dla mnie interesujące
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wacek cmoknij wacka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cmokne twoja jak cię w domu nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieściłbyś się w te pół metra o którym piszesz? ;) Ja raczej widzę odwrotne zjawisko, ale najbardziej przy szkolnym parkingu - gdy ktoś wsiada do samochodu, to automatycznie rusza. Nie ma dla nich znaczenia, że akurat stoją samochody blokujące je z tyłu. Nie poczeka kilku sekund, tylko po prostu cofa i potem zaczynają się trąbienia i nieprzyjemne sytuacje. Aby wyjechać trzeba mieć na to miejsce, nie wypuszczę kogoś, jeżeli jestem zaraz za jego "zadkiem" bo ryzykuję, że mnie obije, w działającym społeczeństwie ten, który jedzie następny powinien nie ruszać i wpuścić. Więc też mam apel do wyjeżdżających- nie wyjeżdżajcie tak, żeby tylko przyblokować, bo widziałam nieraz sytuację, jak samochód wepchnie się, jak nie ma miejsca żeby wyjechać i blokuje wtedy dwa pasy bo stoi w poprzek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Puł metra to Sarkazm. Nie wyjeżdżam nikomu na siłę, ale gdy widzę miejsce żeby swobodnie wyjechać, a gościu specjalnie jedzie do przodu. byle tylko nie wpuścić wtedy do chodzi do sytuacji o której piszesz d....... Są po dwóch stronach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Czy warto zamieszkać w trójmieście lub okolicach. (74 odpowiedzi)

Mieszkam w centralnej Polsce i postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania biorąc pod uwagę że...

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

do góry