Widok

Dobry Developer

Kupiłam mieszkanie od MARGO w 2010 r. i jestem bardzo zadowolona. Obsługa przed zakupem bardzo profesjonalna, Panie przemiłe i sympatyczne a przy tym bardzo kompetentne i z dużą wiedzą. Po zakupie zostaliśmy na koszt firmy zaproszeni na kolację, co było naprawdę miłym gestem. Mieszkanie nie było najtańsze, kupiłam w Ambasadorze, we Wrzeszczu ale jakość i wygląd ogólny jest naprawdę na wysokim poziomie. Drobne usterki zostały usunięte profesjonalnie. Wiem, że zawsze znajdą się malkontenci, którzy będą narzekać ale ja uważam, że jest to firma godna polecenia. Życzyłabym wszystkim kupującym mieszkania od takiego developera.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość: 5
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
proszę nie wprowadzać w bąłd potencjlanych klientów tego dewelopera. prawda jest taka że co do budynku ambasador to szykuje się pozew do sądu przeciwo niemu. Lista usterek i błedów budowlanych jest bardzo dluga i wudac je gołym okiem, wystarczy wejść do piwnic czy hali garażowej. Akustyka budynku jest fatalna dziwieki z mieszkań przechodza przez kilka pięter.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest moja opinia i proszę nie pisać, że wprowadzam kogoś w błąd. Mam prawo do opinii, ponieważ od tego jest forum. Czy będzie pozew, to się okaże, ponieważ w/g mnie sprawa hali garażowej jest w trakcie usuwania.
Nie odniosę się do sprawy akustyki, ponieważ ja absolutnie nie słyszę żadnych odgłosów z sąsiednich mieszkań, chyba że bym siedziała przy ścianie i podsłuchiwała sąsiadów... Niektórzy jak widać nie mają swojego życia i nie mają co robić...
Jedyna sprawa, która jeszcze wymaga uporządkowania to kwestia ogrzewania, w lokalu jest nie za ciepło...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kochany pracowniku firmy MARGO i internetowy trollu. Tu żeby kłamać trzeba mieć trochę oleju w głowie, a u Ciebie podsufitka pusta a i wzrok już chyba nie ten bo walisz seryjnie posty z jednego IP 89.74.8.*

SHAME ON YOU KAJA BEATA HELENA czy jak jeszcze się tam podpiszesz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry