~Profesorek
31.175.26.*
(3 miesiące temu) 14 marca 2026 o 15:42
Opinia
Cieszę się, że tak dobry film wyszedł z rąk polskiego reżysera. Historia życiowa, a nie jednemu z nas przydałby sie filmowy
" łańcuch " do ogarniecia siebie. Film bardzo specyficzny ale na końcu fajnie spina wszystko klamrą przez co staje sie bardzo wiarygodny. Polecam
3
0