Widok

Dobry fryzjer - fryzura ślubna

Wesele Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny. Szukam dobrego fryzjera który pięknie upina włosy do ślubu. Ja nie znam żadnego ;( Może słyszałyście o dobrym ( a nawet o najlepszym ;) ) fryzjerze z Gdańska, albo byłyście zadowolone ze swojego fryzjera który Wam upinał włosy do ślubu. Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr z Alternative :)
tylko upewnij sie czy napewno bedzie w ten dzien w pracy oby tylko urlopu zadnego nie miał! ;) z niego bedziesz baaaaaaaaaaaaardzo zadowolona:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też słyszałam same pozytywne opinie na temat tego pana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam serdecznie Olę Czerwińską, jest NIESAMOWITA, dojeżdża do domu. Czesała mnie na mój ślub niecałe 2 tygodnie temu, fryzura była przepiękna i trzymała się 2 dni bez żadnego problemu (i pewnie trzymałaby się dłużej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Tez polecam Olę Czerwińską, czesała mnie na ślub i sesję i byłam Mega zadowolona + do tego dojazd do Panny Młodej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
szkoda ze przed slubem tu nie zajrzalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam CZY można prosić namiary do PANI Oli Czerwińską BO w Sierpniu mam ślub i szukam jakiegoś Fajnego fryzjera ,Z dojazdem do domu. dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
14 sierpnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ola Czerwińska chyba już dawno zakończyła działalność?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za odpowiedzi :) A ten Pan Piotr z alternative to w którym salonie czesze?? BO po tą nazwą są dwa salony na Przymorzu i we Wrzeszczu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Andrzeja Jodełko z Wrzeszcza. Mnie czesał na ślub :) Fryzura bardzo wytrzymała :) (czesałam się u niego, na ślub siostry ponad 4 lata temu, na ślub przyjaciółki, na panieński próbną i ostatecznie na mój ślub :) ) - także moge polecić z czystym sumieniem, bo w tym co robi jest dobry - mi zależało na tym, by nie dyndały mi się żadne włosy, by fryzurka była elegancka i skromna z lekkim udziwnieniem ;) - fotki będę mogła pokazać jak otrzymam zdjęcia od mojego fotografa czyli za ok miesiąc.

Jeśli chodzi natomiast o plener, to czesała mnie koleżanka, która jest fryzjerką :) Sylwia (namiary mogę podac zainteresowanym osobom na maila :) ) (Sylwia cesała mnie w zasadzie 3x ze względu an wahania pogodowe ;) raz robiła nam zdjęcia teściówka - te wrzucę jak je odnajdę ;), drugi raz fotograf, więc także foto mogę wrzucić jak otrzymam materiał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
~madzienkaja- ile płaciłaś? bardzo ładna fryzurka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny! A ja odstąpię salę na wesele na 22/06/2013 w Muracie Piszcie sms- ja oddzwonie 516 103 900
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr czesze we Wrzeszczu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A orientuje się któraś z Was, czy Piotr (który na ogół jest w Alternative) jest jeszcze w jakimś miejscu? Niestety rzadko jest w studio w soboty...

Bardzo pilnie go poszukuję :)

A jeśli nie Piotr to czy jesteście w stanie polecić kogoś dobrego, kto poradzi sobie i wyczaruje coś ciekawego na włosach bardzo kręconych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Alternative polecam Monike D. Chodzę do niej od lat, gwarancja dobrej fryzury. Szczególnie upiecia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,czytam pani opis chwalacy panią monikę.Moja córka wychodzi w lipcu za mąż . Jest po pierwszej fatalnej próbie czesania ,chciałam się spytać czy byłaby możliwość obejrzenia zdjęć z czesania tej fryzjerki.Chodzi nam o kok.Byłabym bardzo wdzięczna.Jadzia mój mail jaddzia@op.Pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haisrtyle by doris na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry