Widok

Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Szukam lakiernika magika który usunie rysę zrobiona prawdopodobnie kluczem przez cały prawy bok. Lakiernicy a byłem u dwóch chcą malować całe elementy a tu nie chodzi o kasę tylko o sam fakt tego że będą rozbierać boczki i czarować. Pytanie czy w trójmieście jest ktoś kto usuwa takie rysy bez grubszego malowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie polakierujesz samej rysy jak sie lakieruje to cały element
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
a jak chcesz tanio i na sztukę to sobie pędzelkiem kolorem pociągnij po rysie i jusz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie słyszałem o metodzie " i jusz"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie chce tanio chce dobrze, to ma wyglądać a boje się że jak pomalują cały element to będzie widać różnice odcieni bo mój kolor to specyficzny niebieski. Ja nie jestem z tych co auta picuja żeby było. Czy auto warte jest 2 tyś czy 20 tyś ma wyglądać to dobrze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rysy ci nikt nie wycieniuje by nie było widać różnicy lakieru cały element tak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli rysa jest na lakierze bezbarwnym,co często tak bywa, wystarczy ją tylko wypolerować dobrej klasy pastą polerską lekko ścierną. Takie drobiazgi robi się samemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety rysa jest wyczuwalna pod paznokciem już jest auto u lakiernika i będą malowane całe elementy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

już Pan jest po usłudze, czy poleca Pan go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zrobiliśmy to w Kulik&kurek- drogo ale robota dobra nie malowali całego elementu do połowy i dobrze ścieniowali... nie widać odcięcia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam S Plus w Sopocie i p. Jarka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsi blacharze i lakiernicy jakich spotkałem to Auto Serwis Staś
http://autostas.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przestań wszedzie reklamować tego stasia bo jak taki dobry to reklamy nie potrzebuje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro musi się aż tak nachalnie reklamować to pewnie zwykły partacz i nikt nie chce oddawać do niego aut.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrych lakierników mają w MR Car Żarlińscy. Zleciłem im już kilka razy naprawę moich samochodów i zawsze wszystko było ok. Potrafią dobrać odpowiedni lakier i potrafią dopasować elementy. Spokojnie mogę ich polecić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam u Żarlińskich świetnie mi zlikwidowali zarysowania. Potrzebowałem sprzedać samochód i chciałem usunąć rysy. Bardzo dobrze go wypolerowali i usunęli mankamenty na karoserii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi kiedys napalili w srodku tyle papierosów, ze do dziś sie nie wywietrzyło
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto się udać do http://djjasiu.pl/nowoczesne-lakiery-samochodowe/ wykonują świetną robotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Trójmieście ufam tylko K&K Wojtanowicz. Miałem kiedyś okazję oddać auto do ich lakiernika, i zrobił kawał dobrej roboty. Zarysowanie było podobne do tego, co opisujesz, a nie była konieczna duża ingerencja. Do tego sprawnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

do góry