Widok

Dobry mechanik, który... Gdynia

Leszczynki Temat dostępny też na forum:
Hej, szukam mechanika, który nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki, ale szczerze powie co trzeba zrobić, mam Honde VI, która wymaga renowacji, na pewno wymiany przegubu.
Czy jest mi ktoś kogoś w stanie polecić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

GJK Auto - Dąbrowa. Specjalizuje się w japończykach, głównie toyoty ale i honde na pewno ogarnie. Serwisuje się tam od dłuższego czasu - solidnie i za dobre pieniądze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Panowie znają się na specyfice japońskich silników. W mojej toyocie zlokalizowali i zlikwidowali przyczynę grzechotania w silniku, mimo iż dwóch innych mechaników nie dało rady. Polecam GJK serwis!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hutnicza, poszukaj bo już o tym było
sam przegub ok 100pln wymiana ok 80pln - żadna filozofia więc jak usłyszysz że mechanik płacze ile to roboty to zawijaj mandżur z takiego warsztatu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

ło kurka a mi zaśpiewali 550 za wymiane przegubów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj w Euro-Car Expert na Morskiej. Ostatnio dwa auta tam naprawiałem to nie było aż tak drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdźcie sobie ofertę naprawmy-skrzynie.pl Bardzo dobry zakład specjalizujący się w naprawie skrzyń biegów. Oddałem tam swoją astrę i jestem bardzo usatysfakcjonowany tą naprawą.

gdsfas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy gdzieś w Trójmieście polecicie serwis znający się na VW albo na Suzuki? I najlepiej taki gdzie można zobaczyć podczas naprawy co robi mechanik i z nim pogadać? A nie zostaw Pan auto i przyjdź jutro.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Takich mechaników już nie ma .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takiego nie znajdziesz. Masz przyjść jutro po auto, bo mechanik będzie się uczył na Twoim aucie a potem słono skasuje. O ile czegoś po drodze nie zepsuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc
moim zdaniem sprawa bardziej zlozona
po pierwsze, wszyscy chcemy lepiej zyc i lepiej zarabiac , to czemu mechanicy maja przacowac za miske ryzu?
nastepnie koncerny samochodowe komplikuja samochod by mozliwa byla wymiana podzespolu , a nie naprawa , mechanicy z duza wiedza i doswiadczeniem chca zarabiac dobrze, niestety sa rowniez warsztaty ktore przyjmuja wszystkich z ulicy i wtedy zaczyna sie partaczenie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio mechanik powiedział mi, że opony które wziąłem nie nadają się do mojego stylu jazdy i mogę sobie zrobić krzywdę. Jeżdżę sportowym mustangiem i często przekraczam 220km/h (na zagranicznych autostradach). Okazało się, że moje opony mają index Q, a to jest równoznaczne z tym, że nie powinienem przekraczać 160km/h. Pierwszy raz o tym słyszałem. Na stronie https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/wiedza-na-temat-opon/indeks-predkosci-opony jest tabelka, możecie sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Pomyśl sobie chłopie o Ringu Bińkowskiego. Serwis jak marzenie, nie można się o nic przyczepić tak na dobrą sprawę. Zwłaszcza jeśli macie problem z dieslem to poradzą sobie na tip top! Polecam bardzo mocno.

Uważaj , bo jak przekroczysz 230 km.to możesz się w powietrze unieść. Ja już tak miałem .Na szczęście w pobliżu było lotnisko.

Vass serwis
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Udało się znaleźć informacje na ten temat http://milaservice.pl/

Ja ostatnio szukałem warsztatu i postawiłem na obdzwonienie kilku. Udało się po 3 telefonie. Kontaktu szukałem na fajnej stronce z mechanikami znajdzmechanika.pl. Sprawdź sobie.

Autoryzowany serwis Skoda ma jest w Gdańsku na ul. Zawodników 2 - grupamakurat.pl/serwis/. Sprawne naprawy, dobre ceny.

Swoje auta oddaje do http://www.czesciromet.pl/jaki-wplyw-na-turbine-ma-dobrze-dobrany-zestaw-uszczelek/ zna się na swoje pracy.

W Gdyni to najlepie do K&K Wojtanowicz ;) Nie zawiedziesz się!

droooooogooo

Ja z każdym problemem jadę do http://www.belkowski.pl/tanie-koszty-napraw/ rzetelni fachowcy.

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód poleasingowy - czy warto? (3 odpowiedzi)

Hej. Szukam kilkuletniego auta, dobrej używki, która jest nowoczesna i jeszcze posłuży. Chciałbym...

Dobre opony zimowe, jakie wybraliście do swoich samochodów? (6 odpowiedzi)

Cześć :) Chciałbym zapytać Was jakie opony zimowe warto wybrać i jednocześnie gdzie ich szukać w...

sklep motocyklowy (3 odpowiedzi)

Hejka, czy warto odwiedzić stronę sklepu 4 slidery? https://czteryslidery.pl/asortyment/odziez/buty/

do góry