Widok

Dobry stolarz

Poszukuję dobrego stolarza z trójmiasta, który chciałby wykonać jedną szafkę wisząca do łazienki ( i nie zażądałby za to fortuny).
Możecie kogoś polecić?

Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stolarza mogę polecić!
jeśli jesteś zainteresowana to podaj wymiary szafki i informację z czego ma być wykonana.
Pozdrawiam
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również jestem zainteresowana dobrym stolarzem.Zależy mi na wykonaniu przesuwanych drzwi między pokojami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam http://www.activeholidays.pl/uslugi-plockiego-stolarza/ bardzo dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, a ja poszukuję stolarza do wykonania podbitki drewnianej w domku jednorodzinnym w Gdańsku Kiełpinie? Czy mogłaby Pani polecić dobrego, solidnego fachowca. Potrzebny właściwie od zaraz.

Anna Sokół
501441198
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrego stolarza poznałem przez znajomego, fachowiec to Rafał Ćwikałowski. jego zaangażowanie i miły charakter na pierszym spotkaniu zrobiły dobre wrazenie. Własnie słyszałem ze u duzo osób juz pracował i też bym go chciał polecic, na nr do Rafała 693 748 618.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie, znalezienie dobrego stolarza w trójmieście graniczy z cudem!!! Albo ja mam takiego wybitnego pecha do niesolidnych i niesłownych ludzi!!! Kiedy już umówimy się co do ceny i terminu realizacji, ci cieżko pracujący ludzie nie mają czasu, żeby wykonać krótki telefon, że nie dadzą rady lub prześlą wycenę później. A wszystko poszło o gwarancję !!! Prawie każdy wolny strzelec nie chce tego słowa słyszeć, bo w końcu będzie musiał wystawić kwit i zapłacić podatek. Człowieku, szczerość to podstawa w każdym biznesie b2b, jeśli klienta traktuje się poważnie.
Szkoda, że nie jestem mężczyzną, nic tylko konkurencję im zrobić i zarabiać po 12 tys miesięcznie!!! (oni nie tylko na robociźnie, ale i na każdej półeczce doliczają sobie profit - SKANDAL!!!).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Potrzebujesz profesjonalisty (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich, fotografem zajmuję się już bardzo długo, ale nie mogę znaleźć profesjonalnego...

do góry