Widok

Dobry weterynarz-ortopeda z Trójmiasta?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Poszukuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tomasz Brzeski z Gdyni, przyjmuje w klinice na Kieleckiej 22
http://www.trojmiasto.pl/Gdynska-Klinika-Weterynaryjna-o10373.html

Był trzecim z kolei weterynarzem u którego byliśmy z naszą suczką i dopiero on postawił właściwą diagnozę... Poprzedni chciał jej nawet zrobić operację jak była w wieku kilkunastu tygodni (na dysplazję, której jak się okazało wcale nie ma...).

Polecam z czystym sumieniem, nasza suczka ma "zepsute" kolana i tylko on ją porządnie zbadał i nie powiedział od razu, że to dysplazja bo duży pies... Mamy berneńczyka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
O, dzięki. My byliśmy z naszą już u 5 weterynarzy. Kuleje na tylną łapę też. Nikt nie postawił diagnozy tylko strzelają w nią różnymi lekami- a to na serce a to przeciwzapalne, po których pies rzyga dalej niż widzi. Potrzeba mi było namiarów na ortopeda. Dzięki wielkie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
bandura i jego lekarze na chyloni - od karuskiej odbijasz jadac w strone pustek na prawo miedzy blokami do domku jednorodzinnego - ma dobry sprzęt, a sam w sobie człowiek świetny i ma dobre podejście do kazdego - z usmiechem ;)

kilka dni temu poskładał mojej suczce łapkę - złamanie z przemieszczeniem.

wieczorami ma operacje od 19 do 21.30 chyba, wiec wtedy odradzam, bo się czeka .. ;)

a co najważniejsze - działa 24h !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko nie ten pan, doprowadził do amputacji łapy mojej kotki po 5-ciu nieudanych operacjach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dotyczy Pana Tomasza Brzeskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Panią Sabinę Żarnowską z Potokowej 12a. To jest od razu jak się skręca na Niedźwiednik ze Słowackiego, po prawej stronie w domkach jednorodzinnych, wjazd z głównej ulicy. Leczymy tam psiaka od kilku lat, także nasze 3 koty i teraz jeszcze następne dwa kociątka. Pani przyjmuje 24h, jest pod telefonem także w święta, niestety mieliśmy kiedyś możliwość się o tym przekonać, gdy trzeba było szyć łapę psu bo się wykrwawiał. Kurde z tymi kotami to czuję się czasem nieswojo, a mieliśmy 9 sztuk.. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

czy warto brać szybkie pożyczki? (159 odpowiedzi)

Chciałabym zapytać co sądzicie o szybkich pożyczkach... Potrzebowałabym trochę pieniędzy, ale...

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....

do góry