Widok

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę

Kultura Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę.
"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert reżyseria: Piotr Nowak "Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo odradzam

Temat dobry, pomysł dobry - jednak spektakl wyszedł prymitywny i wulgarny. Oglądamy "upitych" facetów, kórzy bełkoczą przez siebie. Dowcip "żołnierski", właściwie żadnej treści tylko przerzucanie się tekstami. Im dłużej sztuka trwała - tym prymitywniej, bardziej bełkotliwie. Gdyby chcieć podsumować , o czym to było- to o pijanych facetach , którzy się do siebie drą. A w drugim akcie już nie można ich nawet zrozumieć, tak dobrze imitują bycie pijanym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pochwała alkoholizmu

Byłem wczoraj, spektakl nie podobał mi się. Pochwała alkoholizmu, drugi akt niestety z każdą minutą robił się coraz nudniejszy. Oczekiwałem na końcu dobrej puenty, plot twistu nic takiego nie dostałem. Zamiast tego widziałem grupę mężczyzn, którzy z każdą flaszka wódki staczali się coraz niżej, zacnie się przy tym bawiąc. Ogólnie z teatru wyszedłem zmęczony i trochę zażenowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne

Kac Vegas w innej wersji, dużo śmiechu, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry