Przedszkole przyjazne dzieciom. Miejsce gdzie spędza się bardzo dużo czasu na zabawach swobodnych na podwórku. Dzieci to uwielbiają. Ogród jest bardzo duży, bezpieczny, przyjazny dzieciom. Z dala od ruchliwych ulic i ciągów komunikacyjnych. To ogromny atut tej placówki. Jeśli do tego dodać kadrę w wieku 35+ (czytaj: nauczyciele z doświadczeniem i dużymi dziećmi własnymi) to mamy przepis na dobrą placówkę z dyspozycyjnymi nauczycielami. Położenie przedszkola między budynkami powoduje, że wszystko dzieje się na "oczach" rodziców czy babć. I dlatego szczerze polecam. Moje dziecko też czasem kaprysi i nie chce iść do przedszkola. To chyba normalne. Zmartwiłabym się, gdyby wolała panią K. zamiast mnie :) Ale nawet wtedy gdy placze zostawiam ją z czystym sumieniem, bo wiem, że jest pod doskonałą opieką. Widzę to w jej oczach gdy wracamy razem do domu.
Podsumowując - najlepiej wyrobić sobie własną opinię. Zobaczyć, posmakować, przyjrzeć się. Bo ilu rodziców - tyle opinii.
Pozdrawiam.

PS. Nie wszędzie muszą być nowoczesne meble i sprzęty. Dzieci potrafią cudownie bawić się z kartką papieru i włóczką, jeśli prowadzi ich ktoś wspaniały przewodnik, mentor.