DobryKantor.pl

Kantory

Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybka wymiana wątek zamknięty Polecam. Atrakcyjne kursy i szybka wymiana
~Misiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2019

bardzo szybka wymiana. atrakcyjny kurs wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Wymieniłem dużą kwotę i kasa była spowrotem w 10 minut....
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Szybko, sprawnie, bezpiecznie wątek zamknięty Wymieniałem dziś rano (dostałem namiar od kolegi z Gdyni, który korzysta...
~Robson
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

szybka wymana waluty online wątek zamknięty Kantor godny zaufania. Korzystam w swojej firmie od roku i jestem zadowolona....
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Bardzo dobry wątek zamknięty Pani z okienka w kantorze powiedziala mi o opcji wymiany z korony norweskiej...
~Mirek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

szybko z najlepszym kursem-polecam wątek zamknięty bezpieczeństwo transakcji , sprawnie bez najmniejszych komplikacji.
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Z kantoru korzystam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. Łatwa aplikacja ,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

kantor godny polecenia wątek zamknięty Korzystam z tego kantoru w swojej firmie od dłuższego czasu i nie mam...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

no no no... wątek zamknięty Nowa odsłona serwisu prezentuje bardzo wysoki poziom graficzny i...
~Jan Brzeski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

WARTO BYLO SPROBOWAC wątek zamknięty dotychczas wymienialem u nich na Oruni NOKi ktore musialem wczesniej wyplacic...
~MIKOLAJ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Najlepsze kursy w sieci i szybka wymiana wątek zamknięty Nic dodać, nic ująć. Jak będą działać tak jak teraz - wróżę im duży sukces.
~Zadowolony KLIENT :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Mrówki wątek zamknięty W mieszkaniu mialam pelno mrowek i mimo ze kuchnia elegancko posprzatana one...
~Magda Kowalczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 września 2016

Warto skorzystać! wątek zamknięty Korzystam regularnie i jestem bardzo zadowolony z kursów walut - lepszych nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Mocno pomocni wątek zamknięty Zawsze balam sie wymiany przez internet. Pani z kantoru wytlumaczyla wszystko...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry