Widok

Dobrze zaopatrzony sklep osiedlowy

Robię zakupy w miejscu które coraz mniej mi się podoba. Czy znacie może jakiś dobrze zaopatrzony sklep osiedlowy - tzn. z mięsem, wędlinami, i ogólnospożywczy z miłą obsługą? Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
mieszkałam na brodwinie w sopocie a teraz na karwinach i tu jest lipa totalna co do sklepów, mam wrazenie ze zyjemy dalej w komunistycznych czasach, brudno, towaru brak...
dalej wracam do merkusa - świeże mięso, duzy wybór wędlin, sery, ogolnie niskie ceny i dobry chleb :) opłaca się nawet wsiasc w autobus 181 i pojechac
sopot- brodwino- sklep merkus
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak to jest jak ktoś się przyzwyczai do jednego zaścianka i jak się przeprowadzi gdzieś dalej to boi się wyjść ,aby się nie zgubić ... i opowiada i opowiada o wyimaginowanym brudzie i braku towaru aby usprawiedliwić eskapady do znanego ,,środowiska".
Mieszkam na Karwinach od kwietnia - wcześniej mieszkałam przez 8 lat w centrum Gdyni ( Śródmieście) , gdyby nie dojazdy do pracy i robienie zakupów po drodze nie musiałabym wcale odwiedzać sklepów w innej części Gdyni, to co napisała ta Pani o Karwinach - i sklepach tutaj jest jest wierutnym kłamstwem i obrażaniem uczciwie pracujących na swoją dobrą opinię handlowców ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tak się składa, że ja również mieszkam na karwinach dobrych kilka lat i zupełnie się zgadzam, że brak tutaj konkretnego sklepu.
Chcąc kupić wedline, mięso trzeba wybrać się chociażby do orłowa aby zakupić swieży towar. Generalnie Karwiny są bardzo ubogie jeśli chodzi o handel, kiepskich spożywczaków i mięsnych jest na pęczki, starczyłoby aby otworzył się jeden z prawdziwego zdarzenia sklep (dobra cena, świezy towar- wcale nie musi to być market) i wszystkie "pseudosklepiki" mogę się zamknąć.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
W sklepie spożywczym Ryś na Karwinach (ul. Brzechwy 7) ekspedientka sprzedała mi SPLEŚNIAŁY I GNIJĄCY ser żółty! Dopiero w domu, stwierdziłam, że folia, w którą ekspedientka owinęła produkt, zawiera śmierdzącą niespodziankę, pokrytą nalotem pleśni! Zaznaczam, że to był spleśniały, gnijący i śmierdzący ser żółty a nie ser pleśniowy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze zaopatrzony to jest sklep Merkus na Fikakowie .Towar pierwsza klasa a ceny bardzo atrakcyjne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
O reklama merkusa się przewija, obsługa rodem z prl pss społem
PZDR
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie obrażaj kobietoooo. Ryba psuje się od głowy.Cos w tym jest .Fikakowo i Delima w Rumi.to jedno i to samo.Ci sami ludzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam Państwa, 22 lata prowadziłam sklep mięsny, może otworzę w Gdyni jak znaję lokal na Karwinach, pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gołym okiem widać że ktoś tu ma własny interes aby psuć opinię o sklepie Merkus Fitakowo....Niestety charakteru człowiek nie wybiera..z nim się rodzi...więc powodzenia w rzucaniu mięsem na najlepszy sklep w Trójmieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widać ktoś nie umie pogodzić się ze swoją rolą w życiu, woli rzucać oszczerstwa na osoby które działają profesjonalnie na rzecz klienta...od takie mamy społeczeństwo...ciągle czy się stoi czy się lezy....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

79.191.255.Fuj wazeliną zajeżdża.Konfidentka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja i tak będę robiła zakupy w tym sklepie na fikakowie jak się komuś nie podoba to konkurencja jest dzisiaj duża są tam Panie z którymi można porozmawiać na temat produktu , a jak czegoś nie ma to się zamawia i w ciągu tygodnia jest i za to cenię personel, to ich wyróżnia z pośród innych sklepów w innym powiedzą że system nie pozwala i nie zamówią a zresztą wolę wejść do jednego i mieć wszystko niż tułać się po osiedlu i nie kupić czego lubię a wszystkim niezadowolonym życzę miłego popołudnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Perełko czy jak tam się nazywasz bo podpisujesz się pod różnymi wpisami (Lekarz,autor ..Jestem klientką która dość czesto robi zakupy w tym sklepie.Opisy które wstawiasz mogą sądzić ,że jesteś osobą zgorzkniałą i samotną w życiu.Krzywdzisz osoby tam pracujące, które są bardzo sympatyczne i pomocne..Także zastanów się nad sobą i poszukaj w sobie co z tobą nie tak ,Bo takimi wpisami krzywdzisz ludzi którzy w przeciwieństwie do ciebie chcą tam pracowac i sa zadowolone.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również nie zrezygnuję z zakupów w tym sklepie...Pełen wybór towaru, oraz miła obsługa no i mam blisko.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takie zabawy psychologiczne to nie na miejscu ,zabawimy się,hi hi hi intryga absolutna.oszukujesz sam,sama siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadowolone ponieważ muszą tak mówić,po części to osoby PRL.Którzy pracują gdyż muszą i na takich najbardziej bazują,lekceważą,zastraszają,wieszają psy.Gdyż młody stażem,zlekceważy sytuację i się zwolni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy sklep ??? Smiechu warte ,widocznie nie pracowałaś w renomowanych sklepach/czy stoiskach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pani e.niech nie będzie tego pewna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

Nowe Karwiny (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Karwiny, a więc w okolicy, gdzie od lat istnieje rozwinięta...

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Zenit (16 odpowiedzi)

Osiedle Zenit powstanie w rozwiniętej pod względem infrastruktury dzielnicy - w otoczeniu nie...

do góry