Widok

Dodatek węglowy

Czy ktoś z Państwa , kto złożył wniosek o dodatek węglowy dostał już chociaż decyzję? Bo wiem, że gminy nie mają jeszcze środków na wypłacanie. I jak jest w końcu jeśli w jednym domu mieszkają np 3 rodziny? To dostaje tylko właściciel domu, czy każda rodzina jak piec jest jeden , ale każdy kupuje opał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dotacje otrzymuje właściciel który złożył odpowiednią deklaracje o źródle ciepła w danym domu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prawda bo dostaja te 3 rodziny jezeli sa w jednym domu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Masz rację , te 3 rodziny dostają jeden dodatek , na jedno źródło ciepła w budynku. ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda, po czym mogą go równo podzielić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dostał ktoś już decyzję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ale jest jeden wyjątek, o którym ludzie nie wiedzą i później mają niezłe problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to odkryj tajemnicę tego wyjątku, podziel się informacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W poniedziałek ruszają wypłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

premia dla śmierdzieli, najpierw rząd wprowadza kary za kopciuchy, nakazuje wymianę a teraz daje największe dopłaty.
Cała polska
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masakra, zamiast odchodzić od śmierdzącego i trującego węgla jeszcze się tym kopciuchom dopłaca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zmienisz zdanie jak ci pupa zmarznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. A Polacy to taki naród, że od razu, po 3 rodziny składały odrębne wnioski, mimo zamieszkania pod jednym adresem. Przecież do końca rozwala Polskę i bieda będzie jeszcze większa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwy polski Polak wie, jak brać bez wysiłku. Zapomina, że rząd rozdaje nasze pieniądze ą niebotyczne długi będą je spłacać potomni do trzeciego pokolenia, chyba, że wyjadą do "Andżeli" i tam będą Niemcom myć tyłki.
Bezrobocie niskie, bo po co pracować, jak z zasiłków i różnych wypłat można nieźle żyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopóki działają legalnie nie widzę w tym problemu. Komuna padła nie przez protesty a brak wypłacalności. Im szybciej to nastąpi tym lepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Otrzymałam 27 września.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodatek jest proporcjonalny od ilości dymu. Duźo dymu i smrodu, duźy dodatek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tak chciali wprowadzić zakaz kopciuchów ale myślę że nie miało by to szans przejścia ponieważ mało którego polaka stać na tą wymianę i wybulenie na raz min.30tys dlatego teraz węgiel jest po +- 3tys i są dotacje a w przyszłym roku węgiel będzie tak samo albo droższy, dotacji nie będzie to kopciuchy upadną a przynajmniej większość
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy na gaz, drewno kominkowe też jest jakiś dodatek? Pogubiłem się już w tych zapowiedziach do czego to nie będą dopłacać i nie wiem czy coś trzeba składać i do kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

Mamy Nowego Wójta? (17 odpowiedzi)

Rysiu jest najlepszy haha

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

do góry