Widok

Dodatkowy pas z Matarni do Karczemek na obwodnicy - do kogo pisać?

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Praktycznie codziennie od około 15:00 do 18:00 obwodnica stoi przy Matarni w stronę Gdańska.
Problem zostałby rozwiązany przez dodatkowe 100 metrów pasa, który nagle znika, aby ponownie pojawić się na wysokości stacji shell. Przez takie wąskie gardło codziennie masa ludzi stoi w korku. Tak w sumie to wystarczyłoby nawet zaadoptować pas awaryjny na ten cel.

Czy ktoś wie o jakichś planach z tym związanych? Do kogo pisać, pytać się w tej sprawie?
Pamiętam, że w 2011 była dyskusja na ten temat, ale jakoś to umarło wtedy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie było by takiego problemu gdyby nie głupota kierowców. Zauważyłem, że zator powstaje gdy kierowcy z pasu rozbiegowego w kierunku Karczemek wbijają się na obwodnicę jeszcze na linii ciągłej lub zaraz za nią, a pas rozbiegowy ma jeszcze 100m długości
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakie to ma znaczenie kiedy wszystko stoi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ino takie, że jak nie raz jechałem tym pasem do końca to ktoś z pasu na obwodnicy zawsze puszczał nogę z gazu i wjeżdżałem. A patrząc w lusterko wsteczne widziałem jak debile zatrzymują się właśnie tuż na początku pasu rozbiegowego, włączają kierunek i czekają aż ktoś go wpuści!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze nie widziałem sytuacji, o której piszesz a po drugie sam jesteś debil, bo nie potrafisz "sklecić" prostego przekazu bez dodatkowych inwektyw.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co by nie gadać te 100 m w dużym stopniu rozwiązało by problem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie ma co fukać na ludzi, na drodze i tak robią co chcą. Fakt taki że obwodnica jest już zbyt zatłoczona, powinni myśleć o regularnej rozbudowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Rytm (16 odpowiedzi)

Rytm powstaje w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest dobrze skomunikowane z całą...

do góry