Widok

Dojazd do szkoły.

Witam, mam pytanie do jakich Liceum wasze dzieci dojeżdżają i jak sobie radzą?
Co polecacie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podpinam się pod temat. Czy ktoś dojeżdża może do Gd. Osowej do Liceum?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To konsekwencja kupowania lokali coraz dalej od infrastruktury, niestety. A deweloperzy reklamują, że dojazdy z peryferii są takie dobre. I ceny niższe. szkoda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Nie najlepiej kupić mieszkanie zaraz koło szkoły! Chcesz mieszkać w falowcu to mieszkaj.
Proszę nie generalizować, ponieważ ja kupiłam tu działkę i wybudowałam dom świadomie, i nie wypowiadam się tam gdzie nie mam nic do powiedzenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2


Cześć. Aniu nie spinaj się to jest ogòlne forum z ktòrego czasami da się coś tam statystycznie i socjologicznie pozyskać.
Pytanie sensowne bo sam nie wiem jak to dziecko skazane przez nas na Banino się odnajdzie...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale co jest konsekwencją? to że ktoś pyta gdzie chodzą do szkół inne dzieci? nie widze związku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak to już jest na tym forum. Zamiast wypowiedzieć się merytorycznie na dany temat , to wypowiadają się głównie Ci co nie mają nic do powiedzenia . Złośliwości i minusy są na porządku dziennym. Forum chyba nie jest w tym celu? No, ale swoje frustracje trzeba gdzieś wyrzucić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do LO3 - szofer wspomaga .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
LO 2: szofer/skuter + PKM. Dziecko jest szybciej w domu niż koledzy/koleżanki z różnych dzielnic Gdańska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A z pkm co? 5km pieszo do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam dojazdu autobusem nr126 o 7/ 8 rano z Borowieckiej (ludzie upchani jak sardynki w puszce) raczej Młodzież chodzi na pociąg (bilet ulgowy kosztuje prawie 4zl) do wrzeszcza ale pociąg jest zawsze na czas i jest krótszy czas dojazdu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja córka dojeżdżała do L.O. V w Oliwie, autobus miała o 6.42
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

3LO gdynia. PKM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten autobus 126 to jest kultowe już miejsce. Od 20 lat nie się nie zmieniło. Rozkład ten sam, tylko autobusy nowsze...
Za moich czasów, liceum 2000-2004, jeździły Ikarusy, głośne, zimne, w zimie walił oknami śnieg w trakcie jazdy do środka.
Ale wszyscy się znali. Nie było takich telefonów jak dzisiaj.
Mam znajomości z autobusu do dzisiaj:)

Krzywda nikomu się nie stała.. nie panikujcie. Choć teraz, w trakcie pandemii absolutnie odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

20 lat temu tego busa nawet nie było. Do niedawna dojeżdżał tylko do pętli więc nie narzekaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Topolówka, prywatny szofer mama:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry