Widok

Dojrzala Kobieta

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witam
Mam 33 lata i jestem zonaty,kusza i intryguja mnie dojrzale kobiety w wieku 37-50 lat.
Chodzi mi po glowie poznanie takiej kobiety,co o tym myslicie?
A moze jest jakas odwazna kobieta?
Moj adres malgdy@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
;))))))

..... dla mnie bomba... :D teraz ogladaja sie za mna starsi a pozniej beda mlodsi... :P


Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie poznam dojrzala kobiete,znajdzie sie tu Jakas odwazna dojrzala brzoskwinka:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
o misiaczku a do czego potrzebna ci taka dojrzała brzoskwinka? hm...?
marzysz? błądzisz myślami...? dokąd zaprowadzą cię zmysły...?
hmmm...?
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj brzoskwinko,chce poznac dojrzala kobiete aby moc ja kusic,pociagac,moze cos wiecej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jesteś aż taki dobry w tym kuszeniu i pociąganiu? opowiedz coś o sobie... daj się odrobinkę poznać... może twoje kuszenie przyniesie wymierne efekty...?
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 33 lata jestem z Gdyni,178cm
Odezwij sie na malgdy@o2.pl a dowiesz sie wszystkiego:)
Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też chcę (bo moja połówka jest w ND).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
BOBIL a Tys kto? ta połówka czy ten połówek?
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A moja połówka mnie nudzi:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to może postaraj się żeby ona się nie nudziła...
dobrze jest czasem wyjść z inicjatywą... ale nie gadaniem tylko czynem... gadać potrafią prawie wszyscy a robić... niewielu...
dlaczego ona cię nudzi? a pomyślałeś czy ty jej nie nudzisz?
kij ma dwa końce jak się jednym końcem wymachuje to drugim można oberwać...
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam mlodsza zone,a kreca mnie dojrzale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
to po cholerę żeniłeś się z młodszą???
było sobie "wziąć" dojrzałą brzoskwinkę... i miałbyś swoją własną... na stałe
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
juz probowalem dojrzala brzoskwinke i chce jeszcze:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
poczekaj trochę a Twoja dojrzewająca brzoskwinka będzie już dojrzałą ;))))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko spiesz się , bo później zacznie więdnąć ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy dojrzałe Panie można jeszcze spotkać na tym forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez tak mam ... sam nie wiem dlaczego.

Długo zastanawiałem się co mnie tak bardzo pociąga w dojrzałej kobiecie .... i chyba wszystko.

Gesty dojrzałej kobiety, jej ruchy, sposób wysławiania się, styl ubierania, ciało ...

Strasznie mnie to fascynuje i bardzo chciałbym przeżyć miłej chwile z dojrzałą kobietą, może kiedyś będzie mi to dane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą "Joe" mają tak wiele zalet....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochani "każdy wiek" ma wiele zalet tylko trzeba umieć je dostrzec i docenić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My młodzi faceci szalejemy na punkcie dojrzałych kobiet, szkoda że bez wzajemności:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A właśnie...
mam trzydzieścikilka lat - niedawno byłam z facetem o 6 lat młodszym... tak naprawdę to nie wiem co go tak pociąga.... mógłby mieć młodsze przecież... ja tego nie pojmuję, żeby chcieć być ze starszą od siebie..
ktoś mi to wytłumaczy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie mial trudne dziecinstwo i chce jeszcze possac cycusia mamusi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
starszą to ja mogę przytulic ale przytulić i tylko starszą o rok maksymalnie a ten małolat to nie złym desperatem był skoro na starszą się porwał bo pewnie i tak był pewien że mu nie odmówi hm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
aha
tak to widzicie no ok
skoro to ciacho było desperatem to ciekawe jak wy wyglądacie :P

a tak na poważnie - pytałam tych panów, którzy twierdzą, że pociągają ich właśnie starsze kobiety. ja nie mówię tu o chorych skrajnościach gdzie różnica wynosi lat kilkanaście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystko ...

Zazdroszczę facetowi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joe - jak WSZYSTKO ?

przecież dwudziestolatki są lepsze ( tak mi się zdaje)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I to mówi kobieta po 30? :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobrze - dwudziestolatki są lepsze bo młodsze :)
to by było na tyle.

ale nadal nie rozumiem faceta który wybiera trzydziestoparolatkę do łóżka zamiast dwudziestoparolatki sam mając lat np 26.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No w Twoim wieku powinnaś to już wiedzieć:P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że jestem lepsza w łóżku niż dwudziestolatka to wiem :D
ale to nie znaczy że każdy 26latek wybierze mnie a nie te młodszą

cały czas chodzi mi o to, co ich (tych facetów) pociąga tak naprawdę w starszych od siebie kobietach, co konkretnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może to, że nie są durnowate, nie chichoczą bez sensu, potrafią jeść nożem i widelcem a jeśli jedzą palcami (np krewetki) to nie upaprzą się od ucha do ucha i robią to apetycznie i seksownie, może to, że można z nimi porozmawiać na wiele różnych tematów, o sztuce, o o życiu, o różnych innych sprawach o których dwudziestolatki nie mają pojęcia... a może po prostu trzydziestolatka jest bardziej kobiecą kobietą niż niejedna dwudziestka?
pomijając oczywiście fakt że większe szanse na to że taka trzydziestka będzie wiedziała czego chce w łóżku... w przeciwieństwie do młodej siksy (nie uogólniam... nie wszystkie są tępe)
kto wie...
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marrgo zna się na upodobaniach młodszych mężczyzn:) Wszystko co napisała jest niestety prawdą:( Niestety ponieważ sam tego doświadczyłem będąc z niewiele starszą kobietą..Niewiele tzn 5lat. W nikim nie byłem tak zakochany i do żadnej nie czułem tego czegoś. Z taką kobietą można porozmawiać o wszystkim, czuć się bezpiecznie, liczyć na nią i czerpać przyjemność z jej kobiecości, nawet z tego jak stawia kroki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Marzyciel - norrrrrrrrrrrrrrrrmlanie mnie zadziwiasz. :)

Ale chyba fajnie że sątacy faceco na świecie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałem coś..niezwykłego? :P Nadal nie wierzysz w swoją atrakcyjność? Wydaje mi się, że jesteś bardzo kobieca. Nie myśl, że Cie podrywam tylko coś..mi mówi, że właśnie należysz do tych kobiet za którymi ciężko się nie obejrzeć:) Możliwe, że nawet o tym nie wiesz, ale tak jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Muszę to sprawdzić czy się oglądają. Naprawdę.

A w swoją atrakcyjność (?) nigdy nie wierzyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok widzę, że muszę być "brutalny" :) Czy mogę sam ocenić Twoją atrakcyjność i poprosić o kilka zdjęć na maila?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hahahahaahha jasne
już Ci ślę moje własne prywatne fociaki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tylko grzecznie poprosiłem:) Może i jestem "młody", ale nie mam 16lat żeby kręciły mnie zdjęcia:) Chciałem Cie tylko zobaczyć..nie..chcesz wysłać więc to szanuję :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak wino i Marzyciel to ta sama osoba :)
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to ta sama osoba. Brawa dla "Rut". Pozdrawiam i zastanawiam się jakim to trzeba być bystrym człowiekiem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystraczy potrafić czytać zarówno literki jak i cyferki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No..tak umiejętność czytania i pisania to już dużo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marzyciel - dawaj meila :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też jestem dojrzałą kobietą,dzięki młodzieńcy nobilitujecie mnie ,bo ostatnio spotkałam cudownego faceta - rówieśnika nie bardzo mnie chce(pokemonem nie jestem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę marzycieltozle@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałem swojego maila i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Hmm..raz się żyje. Nie będę więcej wchodził na forum. Jestem szczery a niektórzy to wykorzystują:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim skromnym zdaniem :-)) wiek nie ma tu, nic do rzeczy, liczy się, no właśnie :-)). Młodsi panowie marzą o dojrzałych kobietach, to nic zprośnego. Spróbujcie, a sami ocenicie, jak to naprawdę jest, być ze starszą kobietą. Mój wiek to 31, a mojej znajomej to 49 wiosenek. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda. niepotrzebnie skupiamy sie na czyms innym zamiast docenić to co mamy w tej chwili. moze byc tak ze to co teraz mamy juz nigdy nie wróci i nie dostaniemty drugiej szansy zeby z tego skorzystac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie zaopiekuje sie zona jak jej nie doceniasz,ile ma wiosenek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm.... Jak widać lata nie idą w parze z mądrością, skąd takie zaściankowe i ograniczone poglądy? Może wynikają z niskiej samooceny, a może z tego, że Twój mąż/ partner poszedł sobie do 20 latki? Nie wiem nie jestem psychologiem, jednak w każdym wieku ludzie powinni pamiętać jednym o NIE SZUFLADKOWANIU INNYCH, Ty napisałaś, że niewszystkie są takie, ale chyba tylko po to, żeby uniknąć krytyki. Wiem, ze jest takie powiedzenie "głupi się obrazi, inteligentny zrozumie", ale tylko wyrażam swoją opinie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak droga moja, masz racje w 100% ja tez to wiem! czemu kilkanascie lat mlodsi mezczyzni o nas marza !!
KOBIETA JAK WINO.......... ;-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam?dawaj na kamerke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwal se gruche baranie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam sobie zwalić gruchę?Baranie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro Ty się w tym specjalizujesz i wystarcza Ci "walenie se gruchy" to ok. Podziwiam za szczerość, wytrwałość i wyobraźnie "możesz mieć każdą".- śmiech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
doirzała kobieta iest bardzo sexi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porozmawiamy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odważny jesteś z tym mail'em ,wyobraż sobie w Trójmieście jest cudowny dojrzały facet ,też ma młodszą żonę - tak się jej boi ,iż nie można wysłać mail'a bo dostał by po..........,i jeszcze mu zabiera kasę żeby nie mógł dzwonić.!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yy..a ja jestem dojrzałym facetem i mam młodszą żone? Chyba mi się fora pomyliły, albo Pani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krasnoludka coś Ci się chyba zabłądziło... to nie ten temat...
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki!!!marzyciel To dotyczyło Roberta !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzydziestoparolatka ja tez chetnie Ciebie zobacze:P
Moze wreszcie ktos sie do mnie odezwie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gadanie... Nie mówię, że kobiety nie są jak wino, ale proszę nie generalizować. To najwidoczniej takie upodobanie i już... Nie wszystko da się wytłumaczyć. Lecz nie każda 20 latka jest jak pustak!! To, że jedna jest głupia nie znaczy, że cała reszta społeczeństwa.. Wartości człowieka nie określa umiejętność jedzenia krewetek...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie powiedziałam że każda dwudziestolatka jest idiotką... i nie czepiaj się krewetek... to tylko przykład... nie sedno sprawy
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, no myślę, że są portalne społecznościowe, na których na pewno łatwiej znajdziesz brzoskwinkę, niż tu, na forum Trójmiasta :P. Albo włącz sobie Red Tuba :P.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja bym chciała poznać takiego młodegi misia:)) budzą się we mnie uczucia macierzynskie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do rozmowy:) Jaki wiek rozumiesz pod pojęciem Młody Misio?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... ale że młody misio ma być do dokarmiania opieki etc... , czy jak bo ja za bardzonie rozumiem jak ma się pojęcie emocje macierzyńsie do relacji dojrzała kobieta - młody meżczyzna ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dojrzała brzoskwinka, szybko puszcza sok, i staje sie zwiędłą lepiącą się brzoskiwką która przyczepia sie do wszystkiego i a jak sie juz taka ugryzie to wlazi miedzy zebami, i trzeba sie na prawde natrudzic zeby sie jej pozbyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jak widać podobny wątek też poszedł w niepamięć :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 letni chłopak pozna dojrzała kobietę okolice trójmiasta
email: bombelll5@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o... jeszcze jeden co mamy szuka...
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@marrgo - doskonałe podsumowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaa... bo mnie wkurzają tacy co to szukają "dojrzałej kobiety" s****y taty... dojrzałej kobiety... akurat... co taki smark może sobie myśleć? czego oczekuje? co mu się tam w tej głowiźnie roi? nie wierzę żeby smarkaczowi młodszemu od moich synów podobały się kobiety w moim wieku... szukają sponsorek czy jak? a może naiwnej baby co da się wyciurlać z d...y i kasy? a może po prostu potrzebują mety żeby się gdzieś cieplutko zahaczyć i mieć wszystko w jednym? nie nie... sorka ale ja w miłość nie wierze... miłość międzypokoleniową...

:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze powtarzam, że facet MUSI być od kobiety starszy o 10 lat - wtedy taki związek ma sens.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no... w moim wieku facet starszy o 10 lat mógłby "nie nadążyć" ale tak ze 3 do 5 to tak... przynajmniej zawsze oglądałby się za młodsza.. czyli za mną... hehehe
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i o to się rozchodzi:) Moja żona jest 10 lat młodsza ode mnie, to i za młodszą się oglądam, czyli za żoną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mówiłam że Ci lubię... już dawno mówiłam (pisałam)
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja Ciebie lubię :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Ty tak twierdzisz!!!! i nie masz absolutnie racji!!!
Ja jako dojrzala kobieta z 36 letnim stazem malzenskim (maz 6 lat starszy) autorytatywnie stwierdzam, ze mezczyzna powinien byc
10 lat mlodszy!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie tylko chodzi o odskocznie od związku w którym tkwisz.?To przykre bo z tego co wyczytałam to twój staż jest niewielki...Przykro mi to pisać ale jesteś jak mój brat,człowiek dojrzały wiekiem ale nie duchem...Bzykać tak i sobie dobrze robić a reszta co tam...da się no nie?... nie pozdrawiam ale życzę abyś jak najszybciej dorósł ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robert: prostytutki w tym wieku też są aktywne" zawodowo":-D Prześpij się z taką i wracaj do żony. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Dla mnie żonaty facet jest jak używana szczoteczka do zębów.
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo amaranth!!! genialne porównanie...
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami lepiej umyć żęby używaną szczoteczką niż w ogóle nie myć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko kobieta, która nie zna poczucia własnej wartości odpowie na takie ogłoszenie. Jak sypiać to z singlem i to takim, który bardzo się podoba. Na bezrybiu i rak ryba, co? Lubisz masmix zamiast masła albo wyroby czekoladopodobne? A możesz piszesz to z myślą o kobietach z połową mózgu, brakach w uzębieniu i 200 kg żywej wagi? Czyżbyś był żonaty i tak Cię to gryzie, co? Nie używam czyiś szczoteczek do zębów, golarek, szczotek do włosów i pilników do paznokci. To obrzydliwe i dość niebezpieczne w dobie AIDS. Lubisz zjadać okruszyny z cudzego stołu? Ja nie czuję się kimś, kto tylko na to zasługuje
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty lubisz sypiać z singlami a ktoś inny lubi masmix.
Trzeba się z tym pogodzić, że nie wszyscy lubią to samo co ty.

Za bardzo patrzysz przez pryzmat swojej osoby. Może i znasz swoje poczucie wartości ale nie oceniaj jej u innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam prawo czuć się zniesmaczona, gdy widzę kolejne tego typu ogłoszenie Nie byłoby dyskusji, gdyby autor wątku umieścił je we właściwym miejscu, czyli w dziale ogłoszeń. Szuka kochanki? Niech sobie szuka. W dziale ogłoszeń są anonse pań z bardzo różnymi upodobaniami i hierarchią wartości. Jeżeli ktoś nie odróżnia forum od działu ogłoszeń, to niech się dziwi komentarzom, bo one będą. Po to jest forum. A ja jako użytkowniczka nie muszę podzielać gustów i opinii tego typu osób. Ocena przez pryzmat moich wartości Cię zdziwiła? A czyimi wartościami mam się kierować? Twoimi, zgromadzeń religijnych, koleżanki? Nie należę do osób, które boją się wyrazić swoje zdanie. Dopóki nie używam wulgarnych słów, nie mieszam nikogo z błotem, będę to robić
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Czasami lepiej umyć żęby używaną szczoteczką niż w ogóle nie myć." - to nie przeszkadza ci podcierać się używanym papierem toaletowym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiedziala ta co bierze puder od kolezanki.tez uzywana.ta twoja szczoteczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twój komentarz jest, mówiąc delikatnie, niesmaczny. Czyżby następny żonaty szukający skoku w bok? Z jakimi Ty kobietami masz do czynienia? Używanie cudzego pudru? Może jeszcze pomadki i maskary? Obrzydliwe!
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Idź lepiej pokrzycz pod krzyżem.

Chłop na ochotę na sok w bok i to jego sprawa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pudło kolego, nie jestem chrześcijanką. Pod zły adres trafiłeś
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ogólnie ciekawa kwestia. Mam 20 pare lat i też coraz częściej interesują mnie bardziej dojrzałe kobiety.
http://dokumentalia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam tez szukam kobiety sa jak wino ja 36 lat szukam Pani 40-55 zonaty dyskretny zapraszam codenamex@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stawka wysoka pytanie czy ciebie stać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dostaniesz bulke z maslem materialna ... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam Panie lubiace i ostro tryskajace codenamex@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masłem?:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co udało ci się w końcu spotkać tą dojrzałą. A może jest jakaś pani która się z tobą spotkała i chętnie się wypowie Czy warto było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

do góry