Widok

Dojrzala Kobieta

Towarzyskie Cisowa Temat dostępny też na forum:
Witam
Mam 33 lata i jestem zonaty,kusza i intryguja mnie dojrzale kobiety w wieku 37-50 lat.
Chodzi mi po glowie poznanie takiej kobiety,co o tym myslicie?
A moze jest jakas odwazna kobieta?
Moj adres malgdy@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
... ale że młody misio ma być do dokarmiania opieki etc... , czy jak bo ja za bardzonie rozumiem jak ma się pojęcie emocje macierzyńsie do relacji dojrzała kobieta - młody meżczyzna ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dojrzała brzoskwinka, szybko puszcza sok, i staje sie zwiędłą lepiącą się brzoskiwką która przyczepia sie do wszystkiego i a jak sie juz taka ugryzie to wlazi miedzy zebami, i trzeba sie na prawde natrudzic zeby sie jej pozbyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I jak widać podobny wątek też poszedł w niepamięć :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim skromnym zdaniem :-)) wiek nie ma tu, nic do rzeczy, liczy się, no właśnie :-)). Młodsi panowie marzą o dojrzałych kobietach, to nic zprośnego. Spróbujcie, a sami ocenicie, jak to naprawdę jest, być ze starszą kobietą. Mój wiek to 31, a mojej znajomej to 49 wiosenek. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie tylko chodzi o odskocznie od związku w którym tkwisz.?To przykre bo z tego co wyczytałam to twój staż jest niewielki...Przykro mi to pisać ale jesteś jak mój brat,człowiek dojrzały wiekiem ale nie duchem...Bzykać tak i sobie dobrze robić a reszta co tam...da się no nie?... nie pozdrawiam ale życzę abyś jak najszybciej dorósł ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 letni chłopak pozna dojrzała kobietę okolice trójmiasta
email: bombelll5@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o... jeszcze jeden co mamy szuka...
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@marrgo - doskonałe podsumowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaa... bo mnie wkurzają tacy co to szukają "dojrzałej kobiety" s****y taty... dojrzałej kobiety... akurat... co taki smark może sobie myśleć? czego oczekuje? co mu się tam w tej głowiźnie roi? nie wierzę żeby smarkaczowi młodszemu od moich synów podobały się kobiety w moim wieku... szukają sponsorek czy jak? a może naiwnej baby co da się wyciurlać z d...y i kasy? a może po prostu potrzebują mety żeby się gdzieś cieplutko zahaczyć i mieć wszystko w jednym? nie nie... sorka ale ja w miłość nie wierze... miłość międzypokoleniową...

:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze powtarzam, że facet MUSI być od kobiety starszy o 10 lat - wtedy taki związek ma sens.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no... w moim wieku facet starszy o 10 lat mógłby "nie nadążyć" ale tak ze 3 do 5 to tak... przynajmniej zawsze oglądałby się za młodsza.. czyli za mną... hehehe
:o))
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i o to się rozchodzi:) Moja żona jest 10 lat młodsza ode mnie, to i za młodszą się oglądam, czyli za żoną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda. niepotrzebnie skupiamy sie na czyms innym zamiast docenić to co mamy w tej chwili. moze byc tak ze to co teraz mamy juz nigdy nie wróci i nie dostaniemty drugiej szansy zeby z tego skorzystac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mówiłam że Ci lubię... już dawno mówiłam (pisałam)
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja Ciebie lubię :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robert: prostytutki w tym wieku też są aktywne" zawodowo":-D Prześpij się z taką i wracaj do żony. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Dla mnie żonaty facet jest jak używana szczoteczka do zębów.
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo amaranth!!! genialne porównanie...
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasami lepiej umyć żęby używaną szczoteczką niż w ogóle nie myć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko kobieta, która nie zna poczucia własnej wartości odpowie na takie ogłoszenie. Jak sypiać to z singlem i to takim, który bardzo się podoba. Na bezrybiu i rak ryba, co? Lubisz masmix zamiast masła albo wyroby czekoladopodobne? A możesz piszesz to z myślą o kobietach z połową mózgu, brakach w uzębieniu i 200 kg żywej wagi? Czyżbyś był żonaty i tak Cię to gryzie, co? Nie używam czyiś szczoteczek do zębów, golarek, szczotek do włosów i pilników do paznokci. To obrzydliwe i dość niebezpieczne w dobie AIDS. Lubisz zjadać okruszyny z cudzego stołu? Ja nie czuję się kimś, kto tylko na to zasługuje
Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty lubisz sypiać z singlami a ktoś inny lubi masmix.
Trzeba się z tym pogodzić, że nie wszyscy lubią to samo co ty.

Za bardzo patrzysz przez pryzmat swojej osoby. Może i znasz swoje poczucie wartości ale nie oceniaj jej u innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2